Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Final de drum pentru Cristiano Ronaldo la Mondial! Portugalia, învinsă dramatic de Spania în optimi
13
Fortăreața Spania » Ibericii au doborât un record uluitor la CM 2026: sunt impenetrabili
0
Pleacă de la Inter după 14 ani: „Un capitol important se încheie”
0
După cazul Balogun, o altă națională vrea să conteste la FIFA cartonașul roșu primit în „optimile” CM 2026
1
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Tbilisi, taci si fugi pe pagina clonei, ca altfel mori de inima rea. Stiinta a revenit si drept dovada este pe prima pagina a ziarelor. Clona mai la urma, se pastraza ordinea infintarii, FCU- 1948, cs mogosoaia -2013.
Du-te bă la munca postacule! Lasă adevarata echipa a Craiovei in pace și vezi de clona aia amărâtă care listează acțiuni la Bursa :))))))) Gugumani pesediști ce sunteți!
Toată lumea știe ca sunteți echipa de partid. Ca folosiți numele și stema Craiovei cu ajutorul PSD -ului , ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a clona ---clonare----"din prima conjugare"
Cum???? FC Universitatea Craiova 1948 va juca amicalul verii cu AS Roma și nu CS litera U? Cum bogatul si opulentul Rotaru nu poate face un amical cu o echipa mare? Nu se poate!!! Tocmai ei, clonatii care își lipesc abțibilduri pe cursele blue air?!
***ot microbistul roman stie ca asta este Unuversitatea Craiova, adica echipa lui Mititelu! Aia a voastra, CSU, este o biata clona nereusita, sprijinita politic! Asta nu o spun eu, o stie toata lumea, mai putin voi, evident...))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Spre dezamăgirea ta, uite ca e Universitatea Craiova! Toata atentia mass media e atintita asupra noastră, ce sa faci, asa e cu echipele de TRADIȚIE!
Lokomotiv Tibilisi
*** Lasă oamenii mari sa vorbească!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
clonatii sunt disperati. Suntem in centrul atentiei ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.