Mogoșoaia e în mintea voastră ***! Exista decat o Universitatea Craiova oficial de asta sunteți fripți! Fcu e doar o clona ieftina fondata în 2017!

Nivelul tau "cultural" tinde dramatic spre zero, baiete! Despre logica ta, nici nu mai are vreun rost sa discutam. Asculta aici, la mine: exista DOAR o singura Universitatea Craiova, iat aceea NU este CSU de la Mogosoaia!

Postat de wrx. pe 13 Noiembrie 2021, 19:16

Aia e Mogosoaia, Ionele! Mai lasa manelele!

steaua.inseamna.csa
steaua.inseamna.csa  •  13 Noiembrie 2021, 19:54
Postat de csa.45.suporteri pe 13 Noiembrie 2021, 19:20

S-a laudat ca prostanacul cu rezultatul din meciul cu Voluntari, atât de rău au ajuns

Voi cu cât ati bătut pe Voluntari!? Ca tot un fel de amical a fost … :-)))

steaua.inseamna.csa  •  13 Noiembrie 2021, 19:52

*** ca sa comentez trebuie sa fi văzut meciul! Nu am putut, la astia ai lu Princhidelu se duce netul cu găleata, nu am rezistat decât câteva minute in prima repriza, meciul echilibrat, și dacă nu rata Pacionel o ocazie monumentala probabil ca altul era deznodământul. Oricum e amical, cât s-a jucat “pe bune”, adică primele 30-40 de minute nu a fost nicio diferența. In plus am spus de asta vara ca echipa actuala nu poate avea pretenții la un loc promovabil direct iar la baraj nu avem șanse. FCU, cu toate problemele lor, chiar nu sunt o echipa care sa ajungă la baraj, deci rezultatul nu suprinde. Dinamo însă cred ca vor ajunge la baraj. Și chiar si ei au bătut Buzăul acasă. Buzăul la ora asta are o linie de Clasament similară cu a Stelei, dar cu un golaveraj dublu, 37 goluri marcate (Steaua doar 18) cel mai bun atac din L2! Nici de primit nu prea au primit, doar 9 (Steaua 8) dar pana la urma asta e diferența dintre L1 și L2, a spus-o și Oprița, a zis și Popică mai nou, fără întăriri in iarna nu avem cum sa speram la L1. Hai, acum da o tură cu X8ul la casa ta de vacanța din Australia tapetata cu diplome care nu sunt maculatura ! :-)))

Postat de talpaiadului pe 13 Noiembrie 2021, 17:40

Nu stiu daca meciul a fost televizat, m-as fi uitat. Din pacate CSA trece printr-o perioada de joc foarte slab al intregii echipe. Oricum, a fost un amical util, chiar daca a fost invinsa fara drept de apel de catre o echipa care se bate la retrogradare in prima liga. Pentru CSU amicalul nu este relevant, tinand cont ca ei au meci cu CFR in etapa urmatoare, dar macar au obtinut o victorie care poate afecta in mod pozitiv moralul echipei.