Alte știri din fotbal
S-a aflat! Când se dispută FCSB - FC Botoșani, semifinala pentru Conference League
0
Craiova continuă sărbătoarea » Autocarul a ajuns la bază
2
Universitatea vrea să facă primul transfer pentru cupele europene: unul dintre cei mai buni mijlocași din Superligă!
0
Scandal între legendele Craiovei Maxima! „Ai luat-o razna? Ai uitat cine te-a făcut om? Nu ai pic de rușine?”
0
Știri din fotbal internațional
Federația din Kiev a numit primul selecționer străin! » Înlocuitorul lui Rebrov e asistentul lui De Zerbi
0
Jucătorul de la FCSB, convocat la Campionatul Mondial » Prima prezență din istorie
1
Cititorii Gazetei Sporturilor oferă un verdict clar după „dubla” lui Inter » Câte procente a avut Chivu în sondaj
0
Denzel Dumfries, elevul lui Chivu, curtat de clubul din Premier League
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Ai dreptate ***, esti PENIBIL. Cat va mai uitati in gura brutarului, cat mai credeti ca sunteti continuatoare UNIVERSITATII CRAIOVA???? Voi nu sunteti decat o *** de bleg.i care urmeaza o persoana, nu o echipa. FCU, infiintata in 2017 NU MAI ARE NICIO TREABA CU UNIVERSITATEA CRAIOVA. A avut grija mititelu min.cinosu s-o falimenteze. Voi, sustinatorii fcu, schimbati legile economiei. Vor credti ca dupa ce ati omorat o echipa, daca faceti alta sunteti aceeasi echipa. Pai ce sunteti voi? *** ***? *** din fotbal care l-au acuzat pe Istvan Kovacs ca a acordat gresit penalty-ul 2, sa-si ceara scuze. Incepand cu: mititelu, mititelu jr, mmlusa, porumboiu, "sustinatorii" fcu si ziaristii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Problema este că toată țara (inclusiv foști mari arbitrii)a văzut și vede că ei,numai voi și arbitrii invers.Asa că nu știu cine este intr-o realitate paralela!
Duce luneta aia din mana ta dincolo de marginile regatului Prejudecatilor si Nesimtirii tale ?
penaltiul a fost evident dar o parte din media sportiva si mititelu au facut scandal mintind efectiv. Acum trebuie pedepsit mititelu pt minciuna ca istvan n-ar fi vrut sa consulte var-ul.
Adrian Mihalcea a oferit declarația primei etape: „La noi, e o variantă ieftină a VAR-ului”
Nu v-ati plictisit ba de minimul ci.Rcar mititelu? Lasati-ne ba cu puscariasul dovedit evszionist si escroc.. Punctum
Celor mai multi, inclusiv mie, o spun, ni s-a parut ca n-a fost hent. Dar Kovacs a respectat totusi, din cate se vede, procedura. Asta e, oricat de frustrant trebuie sa fie pentru FCU. Arbitrajele nu sunt infailibile, au fost greseli la niveluri mult mai mari si celebre (inclusiv in finale de CM - vezi golul 3 al Angliei din 1966 ori penalty-ul neconvingator din 1990), asta e, din pacate. Important e sa fie respectat setul de reguli stabilit si sa nu existe tendentiozitate si rea-vointa. Si se pare ca n-a fost.
Ce material penibil! Ce jalnica incercare de a-i disculpa pe prea mandrii trimisi ai CCA-ului!! Cu filmul asta trunchiat pot fi lamuriti doar olgutii si eventual altii din categoria "interesati"! Astia mai rau se fac de ras decat se disculpa! Pffffff!!!!
Minte putina, ce sa le ceri. Oricum ma mir cum nu au observat ca aseara au vandut aia de la zorya meciul ca sa-i faca rotaru in ciuda lu ajâcă, a tratat iohanis cu zelenski, ii da niște goarne sa sune aia desteptarea si stingerea la trupele de pe front, "va rog sa ma credeț, iihanis e într-o mare eriare".
Să vadă și să audă și reporterița aia (gigistă) care îl întărâta pe Croitoru - iar el e gata să se lamenteze iar ore în șir că FCU a fost iechipa mai bună... Băi, din dorința de a discredita Universitatea Craiova prin orice mijloace, v-ați făcut de râs voi și "echipa de zgomote TV" pusă în slujba ciobanului și a partenerilor lui de afaceri și de idealuri comune de celulă... FCU, FCSB aceeași ***!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.