Alte știri din fotbal
Avem echipele de start în Turcia - România » Mircea Lucescu: „Noi putem compensa prin dorință”
72
Cu o oră înainte de Turcia – România, Mircea Lucescu a adresat un manifest către FIFA: „Nu e normal!”
0
Turcii s-au răzgândit în „buza” meciului cu România!
0
Pe cine a mizat Mircea Lucescu cu Turcia » Căpitanul României la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Doar atat poti, metrule??? Ma dezamagesti... esti chiar un nimeni...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru mine, sincer, esti un nimeni cu care-mi pierd asumat cateva ore din noapte! E o experienta de viata si asta...
Sincer, eu fiind cu Craiova-cealalta,nu asta- imi amintesc cum pe vremea Netoiu la noi visam sa vina o vreme in care sa inghititi si voi umilinte dupa umilinte. Descopar dupa atatia ani ca nu e chiar asa o savoare cum m-as fi asteptat. Ori ca m-am indepartat eu de fotbal ; ori..nu stiu. Cert e ca aveti viitor cu copii doar daca reusiti sa tineti hienele deoparte-nu cred ca mai supravietuiti unui nou Cortacero. Si desi ideea ar trebui sa ma bucure..bine, nu ma intristeaza, dar ma pune pe ganduri; poate dusmaniile alea mari au nascut echipele mari; se pare ca avem nevoie de dusmani la fel de mult ca de prieteni :))
Sa inteleg ca acum se intoarce oarecum la matca?! Cel putin partea ariana din el :)) a gresit un pic poteca, dar e inca tanar :))
Desigur, d-asta v-a batut Mititelu astazi, de *** ce este... Bre metrule, du-te la culcare ca maine dimineata o sa te scoli cu durere de cap daca mai pierzi vremea aici de pomana toata noaptea...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamovisti, sa nu uitați sa faceți sold out si la meciul următor. DDB are nevoie de voi!
Care minune , la ce te referi, la blatul cu Voluntari?!
Pai la ce viata trista ai, nici nu e de mirare. Pr0@sta natie e romanul postac, in loc sa aprecieze ca niste copii au pierdut la limita intr-o atmosfera ostila, el face caterinca, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa mai schimbe si bietul buCURica masina ,sa manance si gura lui ceva!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.