Postat de fly_vyp pe 27 August 2021, 23:13

Nici comentatorului de la Digi nu-i vine sa creada! Plange saracul! Cand pierde FCU Est si FCSB, e parastas la ei in studio!:)))

Inseamna ca FCU e o echipa respectata, nu ca Blue Lions Mogosoaia, echipa PSD+PNL!

george.br
george.br  •  27 August 2021, 23:14
Postat de prazburg1948 pe 27 August 2021, 22:29

Braileanca cum ne-a obisnuit, si proasta si ipocrita. Pai tu ai ratat vreun meci de al nostru? Ca sa nu vorbesc de traficul care ni-l faci pe articolele Universitatii. Mie personal mi se rupe de meciurile Booveniului dar auzii ca iar umplurati stadionul =))

Minti cu nesimtire, clonache! Singur te-ai dat de gol ca stai cu ochii lipiti de ecran la meciurile noastre, tristule! Nici astazi n-ai lipsit, dupa cum se vede...

pickhammer
pickhammer  •  27 August 2021, 23:14

Tartane,chiar nu-ti crapa neuronul ala singuratic de rusine?Pai vorbeati de mii de abonamente si aveti media de spectatori /meci la jumatate din cat are brutarul!

fly_vyp
fly_vyp  •  27 August 2021, 23:13

fly_vyp
fly_vyp  •  27 August 2021, 23:11

Daca le dadea si gol cu calcaiul....se otraveau mititeii!:)))

george.br
george.br  •  27 August 2021, 23:08
Postat de nicolae.ungureanu pe 27 August 2021, 22:48

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! GOL, GOL, GOL, GOL, GOL! Gol, Farul! Bravo, băieți!

Ce trist poti sa fii!:))) Bietul de tine!:))) Ti-ai inceput weekend-ul strangand din dinti cu ura...:)))))))

pickhammer
pickhammer  •  27 August 2021, 23:08
Postat de Nanu Daniel pe 27 August 2021, 22:59

Sa-l intrebati pe Mutu daca acum intelege fotbalul ! :) Pana in minutul 72 nu au avut situatie periculoasa in afara de golul primit cadou.

Da,sasaila,e remarcabil ce a reusit sa faca folosind 7 din 11 jucatori care au evoluat in liga secunda!Da,e peste asteptari ce poate sa realizeze cu un lot slab si surprinzator insa cum de inghite sa i se aduca pe post de intariri niste petarde de fotbalisti,care abia daca ar face fata in liga a treia,si inca de la cine,de la teparul ala recunoscut de Rednic!

fly_vyp
fly_vyp  •  27 August 2021, 23:07

Farul posesie 70% împotriva unei echipe pe Oblemenco!:)))) 12-0 la cornere! Dar, cu ce echipa a jucat? :)))

fcu1948
fcu1948  •  27 August 2021, 23:04

Lasă ca a avut echipa regelui ocazii. Au dat gol la primul șut pe poarta dintr-un penalty primit cadou. Fără penalty-ul ăla inventat, Craiova câștiga 3 puncte, chiar și așa jucând slab.