Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
E trist sa nu intelegi limba romana, dar sa comentezi zilnic ce ti se pare tie ca citesti.
11 metri clar, nu mai bateti campii aiurea !
Mai este o situație când la final se sare pe garduri pentru rezultat și se bucură nu le este rușine să facă așa ceva la meciul cu Dinamo au jucat în 14 și Dinamo 10 acum au primit 11 m șmecherește recunoscut de Crețu și tot pe garduri după așa meci trebuia să plece cu capul plecat la vestiare.
Iordănescu are un tată credincios Stăpânul credincios iar el o razna să mintă în așa hal.Rezultatele jocutilor sunt făcute de arbitrii nu de jucătorii din teren.Burleanu doarme cu așa comisie de arbitrii care își bate joc de jucători și de spectatori .Sunt arbitrii probabil depășiti de locul unde arbitrează sau au comenzi nu se știe dela cine,de la comisie sau patroni.
A intrat in ***, ce vrei?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo Edi, Cretu cade din lac in put.
Incepe a fi penibil acest iordanescu junior.
Am tot citit pe aici ca arbitrii favorizeaza CFR-ul. Ca le dau penalty-uri inventate, ca impiedica adversarii CFR-ului sa joace. ca exista echipe care nu-si aparea corect sansele la meciurile cu CFR, etc. Si ESTE ADEVARAT!!! Doar ca toate acestea se intampla FKSB-ului, nu CFR-ului!!! Pana si Cretu a recunoscut ca... a fost smecher!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.