Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Spectacol cu 5 goluri în Norvegia - Senegal » Haaland, a doua „dublă” la Mondial! Urmează blockbuster-ul cu Franța
0
Franța - Irak, meci încheiat după aproape 4 ORE! Mbappe i-a răspuns cu o „dublă” lui Messi
0
Lionel Scaloni, „blocat”: „Nu știu ce s-ar mai putea spune despre Messi”
0
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Omul e in lumea lui! Cică “ unii s-au rupt de trecutul bolșevic - Steaua din liga I/FCSB” dar el visează si acum cu ochii deschiși la Palmaresul obținut in perioada comunista. :-)))
Ce dubi sa existe cand clona din 2017 nu are nimic de aface cu fosta clona mititeliana care nici ea nu avea vreo legatura cu fakeul cu care l-a pacalit Staicu :)) ahh ba da exista una, cel mai vechi termen legal desigur: continuitate prin patron :)))
Milica tu esti ireal de prost baiete :)) am 35 de ani ce securist visezi prostea ti-am mai spus familia mea vine din boierime + legionari deci ce securisti visezi bai prostule nu imi ajung degetele la maini sa iti numeri sa intelegi ca la gradinita cati detinuti politici am avut in familie. Tu susti o clona penibila fara nume, stema si palmares exact ca si clona srl 48. Chiar toti 10sbistii sunt monumente.de prostie?
eu as fi numit o fotbal club unificarea craiovei..sau chiar fc unirea craiova..oricum, mai devreme sau mai tarziu, tot universitatea se va numi , echipa lui mititelu..la fel cum si echipa lui becali, tot steaua se va numi...
Atâta câta e! Nu e ideal, nici pe departe, însă vedem pe la alții ca se poate mult, mult mai rău! Ai tu vreo propunere fezabila, constructiva!? In cazul asta candidează, promit sa te susțin si votez … ca așa e democratic! :-)))
Nu mă trece pe numele tău rusofilule, amărâtul, pristavanule, securistule, toate echipele din perioada comunistă au fost înființate de bolșevici, inclusiv decedatului rapid. Diferența este că unii s-au rupt de trecutul bolșevic - Steaua din liga I/FCSB, dar și Unica Craiova - , alții- Craiolguta sau clona de vizavi de Calvin -, sunt în continuare cu mâna întinsă la bani locali, în contrapartida sunt vehicule electorale ale PSD. Ti-am desenat ca pentru un copil cu probleme, așa cum pari ca ești și tu. Mai ai frățiori?
ce ? ce zici ? doi lei vrei pe unicul tau neuron ? democratie? unde ?
da mha, bine, o fi ca tine, Cataline, hai vorbeste cu talpan sa privatizele Steaua cum trebuie ca nici sa ramana stalinista nu e ok, si s-o vedem in europa si castigand campionate ca in anii 90, apoi mai stam de vorba. Tot nu-ti inteleg pornirile, au distrus Steaua, asa si?! Asta e... Trebuie sa ne "omoram" intre noi acum?! Pe bune?! Si te mai dai inteligent!
Da, exact aia! Îți place sistemul democratic!? Atunci învață sa respecți si Justiția! Bun, rau, umanitatea nu a putut inventa un sistem mai bun …
Ideal era sa si pot citii ce scrii, nu stiu sa citesc stelute dar incerc sa ghicesc, ai ramas fara argumente?! Pe bune? Si eu care credeam ca o sa te rog sa ma primesti si pe mine in peluza sud dupa discutia asta! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.