Alte știri din fotbal
Pe ce stadion se joacă Turcia - România: supriză de proporții
0
FRF confirmă modificarea programului Superligii
0
Numit analfabet de Varga, antrenorul român a răspuns dur: „Așa i se spune în lumea interlopă”
0
Răzvan Burleanu le-a răspuns celor de la FCSB după ce s-au plâns de formatul din Cupa României: „Suntem permanent deschiși modificărilor”
0
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
0
Fostul jucător al lui Chivu, interzis în SUA? » Motivul pentru care atacantul ar putea să nu ia viza de intrare
0
Mo Salah i-a învrăjbit pe fani cu actuali și foști jucători ai lui Liverpool » Ultima lui postare a încins și mai tare spiritele
1
Legendarul Emile Heskey a făcut o aplicație revoluționară, după experiențe cutremurătoare: „Cineva m-a urmărit până în centrul orașului, strigând la mine”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Mesaj pt. kuba , george.br , wrx : Ultrașilor ca doar ăștia sunteți , mergeți urgent peste familie și Rezolvați problemele ca sunt dificile , nea Adi e peste GG la capitolul “ jucăria lui “
Mititelu sa faca cumva sa ramana in liga 1 indiferent daca preia Clinceniul desi nu cred sa traga in aceasi directie cu impresara Prodan. Piturca capussa de 7 milioane de euro de pe echipa lui va conta foarte mult si s-ar putea ca echipa sa dispara in forma asta iarasi din cauza lui Piturca. Ar fi pacat sa o ia tot de jos, nu are rost a dovedit deja ca a dus echipa sus, acum chiar fara ultrasi trebuie sa ramana in fotbal. Ultrasii se fac dupa ce se face echipa mare. Peste multi ani vor fi alti suportei dar OLTENIA ar fi aceeasi echipa. OLTENIA FC
Poet nu sunt, Georgele, cum bine-ai intuit / Nici versuri nu sunt cele pe care le-ai citit. / Țin la cei din Bănie, dar nu-s "noul Adrian" / Ci doar un *** ce scrie pe site-uri de can-can.
Impresara Prodan a luat clinceniul sa il bage la apa si e pionul lu dinamo nu al lu Mititelu, deci cade toata socoteala cu Sabin Ilie sa aduca echipa la Craiova in cazul colapsului FCU din cauza TAS cu Piturca. Baiatul ala din Craiova care ajuta Clinceni e pus de dinamo si impresara Prodan, s-a vazut in ce situatie au stat la ultimul meci din an chiar cu dinamo....ce campionat dinamoviot
Interesant e ca *** rupt în gura nu cere jucatori. El vrea un bețiv bătrân și ramolit. E tare de tot. Parca mi-as dori sa îl faca și asta pe brutar,cu toate ca știu ca e un păcălici de antrenor și ne ducem în B...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sariti ca l-au cenzurat pe noul Adrian Paunescu :)))))
Sa vedem....nu este numai dorinta mea, este si a PS97. Sa vedem ce cuvant are Juniorul in fata lui Marin Ajica, ca si ăl mic maraie din State.... rabdare.
În sfârșit s-a deșteptat și Napoli!
E greu de indeplinit dorinta ta. Ar insemna ca Marin sa se lepede de narav, ceea ce nu se va intampla niciodata!
Afara cu Picolo Napoli si Iancu! Afara si cu brelocul Puscas Marcel! Sa vina un Presedinte si un Antrenor care au experienta! Fara diletanti la Stiinta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.