Alte știri din fotbal
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
0
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Cătălin Cîrjan vine cu explicații: „Voiam să lămuresc de mult situația asta”
1
Panduru a ținut să-l evidențieze pe antrenorul din Superliga: „Treabă foarte bună!”
0
Știri din fotbal internațional
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic » Echipa de start OFICIALĂ! Gigi Becali s-a ținut de cuvânt
23
Gestul lui Florinel Coman, după golul marcat în Supercupa cu desfășurare dramatică
0
Donald Trump va fi protagonistul unui alt moment major în 2026
0
Marc-Andre ter Stegen a recunoscut după plecarea de la Barcelona: „L-au ales pe el și respect asta”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
...sa i ia caii de la bicicleta si manicile de la vesta ...
După cum de altfel remarcă și GSP și toți cei din studio, nu e vorba că l-a înjurat, înjurăturile sunt super mega ok, nu e problema deloc de înjurat, e aiurea că a fost înjurat cum nu e voie să înjuri. Deci nu problema înjurăturii in sine e discutată ci faptul că nu a înjurat frumos și corect. Aici suntem. Asta meritam.
3-0 la masa verde. 0 toleranta rasismului
Urat i-a zis dar se potrivea perfect cu situatia.Cand se returneaza mingea adversarilor sa incerci sa interceptezi si sa marchezi arata ca meriti tot ce a spus Valceanu, care este un baiat educat si cu bun simt.
Nu inteleg de ce se ajunge la CNCD sau d-astea... daca omul spune asa ceva pe teren trebuie suspendat cateva etape de comisii.
Ete na....daca in loc de cuvantul ala il jignea cu 'gras', 'urat', 'scund' sau '***', lucruri care nu sunt din vina unui om nascut astfel, nu se sesiza nimeni
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** *** , ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ha ha ha,penibililor…de asta ati luat bataie…tot timpul altii sunt de vina…..sa il dam afara din tara,sa fie rastignit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.