Alte știri din fotbal
Rapid, adversari unul și unul în cantonamentul din Austria! Și Universitatea Cluj va fi cu ochii pe un meci
0
Daniel Pancu îl ia în cantonamentul din Austria!
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
3
Universitatea Craiova, întăriri pentru Liga Campionilor! Negocieri avansate cu un internațional din Capul Verde
0
Știri din fotbal internațional
Wayne Rooney, vehement după golul anulat al Columbiei: „Nu accept că aici e ofsaid”
0
Cristi Chivu s-a hotărât! Decizia-surpriză luată de Inter în privința starului
0
Luka Modric, înainte de duelul cu Ronaldo: „Așteptări inutile”
0
Egipt, panică înainte de meciul din șaisprezecimile de la Mondial: Salah s-a accidentat din nou
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
ai imbatranit degeaba ,nea sonda.esti din ce in ce mai penibil prin ineptiile tale de alpha tv.
Iosif? Un farseor care ia in deradere citatele biblice ale Mantuitorilui.
Mutu și Zicu nu au ce căuta la Rapid pentru că sunt SUB Mihai Iosif ca antrenori. Nici Șumudică nu are ce căuta la Rapid pentru că dacă vine ăla vom avea numai circ , numai disensiuni și neînțelegeri în sînul echipei , numai bisericuțe și strâmbe. Sper ca Șumudică să ajungă la Rapid când o-i spune EU , adică NICIODATĂ!!!
Băi Miță , ce să ai tu de spus mai multe?!!!? Oriunde pe Planeta asta , după 4 înfrângeri și 6 meciuri egale antrenorul este OUT!!! Sa blocat echipa , și trebuie făcut ceva , iar ceva-ul ăla este să se schimbe antrenorul , că doar nu o să schimbi echipa , sau jumăyaye din echipă , că este IMPOSIBIL. Tu ai făcut o trebă extraordinară , ai dus Rapidul în Liga I când nimeni nu se mai aștepta la asta , ai avut un început fulminant de campionat , dar ACUMA TREBUIE SĂ PLECI. Ce ții așa de mult cu dinții de scaun??? Care-i problema? Dacă ai avea un dram de onoare TU ar fi trebuir să-i spui lui Angelescu DE MULT că vrei să pleci că poate așa este MOMENTAN mai bine pentru echipă. Dar tu în loc să faci asta , te tot foiești , te înroșești... dai declarații că ai tu vezi Doamne ceva de spus...
Există miză, locul pentru barajul de UEFA din playoff.
ai fost KLOPP de liga a doua nu de prima liga , in rest sa-l lasam pe mutu sa vedem ce va face
nu-i problema la el!! se duce inapoi in galerie!! il poate incuraja pe Mutu....si mai tarziu poate pe Ninel!!
Nu i se mai da derogare pt licenta PRO?
Dle Iosif, parca spuneati ca daca Presedintele va cere demisia o sa accepatati ("nici o problema..."). Acum, "cu funia la gat" aveti multe de spus?! Si nu numai, dar intr-o conferinta "cum a facut Boloni"! Partea proasta, ce tine de caracter, este ca abia acum o sa discutati "deschis"! Nu sunt de partea celor ce insulta, insulta esta apanajul oamenilor cu mintea "ingusta", fara argumente, dar, nu va suparati, dv. ati provocat, prin fel de fel de scuze, fara nici macar O IOTA prin care sa recunoasteti ca jocul echipei reprezinta antrenorul! Ati tot tinut-o "laie" aratand cu degetul int-alta parte, numai la dv., nu! Cred ca, ati fi mult mai castigat daca facand pasul inapoi (cu sau fara de voie!) o sa recunoasteti public ca "este normal, pentru rezultate trebuie sa raspunda antrenorul!". Cat despre "rezonanta cu...", cred ca ati inteles ca rezonati doar prin rezultate! Altfel, va doresc succes la viitoarea echipa!
Rapid a jucat sezonul asta mult peste nivelul real. Mai ales in toamna. Hai sa ne aducem aminte care era nivelul in Liga 2, play-off prins la limita, Craiova vizibil mai buna. Dar criza este evidenta, ceva trebuie facut si intotdeauna schimbarea antrenorului este solutia cea mai buna. TOTUSI... din moment ce miza nu prea mai este, risc de retrogradare iarasi nu cred ca e cazul, puteai sa lasi antrenorul pana la finalul campionatului!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.