Alte știri din fotbal
Ilie Stan și-a dat în judecată fosta echipă din Superliga, primul termen din proces este pe 29 ianuarie: „Unde sunt banii ăia? Suferim!”
0
Dinamo a luat ultimul titlu într-o altă lume! România tocmai intrase în UE, nu existau Instagram și TikTok, iar CR7 și Messi nu aveau niciun Balon de Aur! Doar Gigi Becali a rezistat
0
Olimpiu Moruțan, primele declarații la Rapid: „Am avut oferte de la alte echipe” + „O să merg în fața galeriei când o să mă cheme să înjur FCSB”
0
Răcit înainte de derby, Charalambous a anunțat o nouă absență cu CFR: „A simțit ceva la spate”
0
Știri din fotbal internațional
Inter și-a exprimat condoleanțele pentru fostul jucător al clubului » A jucat și la AC Milan
0
Revenire în Premier League? » Arsenal îl dorește pe Julian Alvarez
0
Groenlanda are 10% din populație fotbaliști legitimați și vrea în preliminariile Mondiale! » Răspunsul CONCACAF și replica pentru Donald Trump
0
Hansi Flick, înainte de alegerile de la conducerea Barcelonei: „Nu investim mulți bani, dar luăm decizii corecte”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
Poate sa scrie și lui Tramp.nu rezolvă nimic așa au votat ei așa rămîne.
:)))))
E ala cu trunchinetii :)))
"CEEA ce propui", cumetre! CEEA, nu "cea"! In rest, de toate stii:)))))
Corect este când ai și făcut în timp cea ce propui...80%din lotul lui Fcu în ultimii ani a fost din jucători străini.
Când juca în Liga 1 avea un lot compus din 80%jucători străini!Acum nu s-a sucit!?Pai care este adevăratul Adrian?
CORECT- Bravo Adriane, bine gandit si punctat la obiect . Ma mir ca nimeni nu a ridicat problema asta pana acum. Si mai aveau de gand sa voteze si pentru CSA steaua- mai trebuia inca o gaura la buget , nu erau suficiente cate echipe avem sustinute din bani publici, ministerele mai trebuiau sa intre in campionat. In ce alta tara cu fotbal dezvoltat se mai intampla ca la noi???!!!
gata! marin dupa ce a terminat cu studiile juridice, acum s-a apucat de studii economice. dupa ce a facut legea acum face si economia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.