Alte știri din fotbal
Ziua NEAGRĂ pentru Eugen Neagoe: „Eram la o cafea când am aflat. Dar ce am pățit cu Petrolul a fost incredibil, unic!”
0
Doctorul cardiolog Ștefan Busnatu explică rezultatul examenului CT făcut lui Mircea Lucescu: „Nu doar inima e extrem de șubrezită”
2
Concurs de „Miss” și meciuri de Liga 3 » Stadionul de 30 de milioane € este „gaură neagră”: cheltuieli de 230 de ori mai mari decât veniturile!
0
Comunicat devastator de la Universitar, după CT-ul făcut lui Mircea Lucescu: „AVC-uri ischemice și focare de tromboembolism pulmonar”
8
Știri din fotbal internațional
Liviu Antal în centrul unui moment inedit, la tragerea la sorți pentru teren și minge
0
Culmea! Marca a descoperit cine l-a ajutat pe Kane să se recupereze la timp pentru Real Madrid
1
Fostul jucător de la Arsenal și Juventus se retrage din fotbal la 35 de ani
0
Atac fără perdea la Real Madrid: „Este cel mai antipatic club din lume!”
5
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Fotograful Elenei Lasconi, dezvăluiri despre falsa întâlnire între Nicușor ...
Libertatea
Apocalipsa după Donald Trump. Amenințare fără precedent la adresa Iranului: ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Donald Trump tocmai a anunțat Apocalipsa: „O întreagă civilizație va muri ...
Libertatea
Nu. A spus, citez: 'Daca aveam 20 de ani cred ca luam 3 rosii'.
Ce făcuși, nea Bunicu? Apăsași “botonul” de două ori?!
A, da? Păi, în cazul ăsta, să te răsplătească Moshu cu un like+respect!
*și (mai) vine
Tipul a fost fair play. Forta Stiinta! Forta PS97!
Dacă avea 20 de ani, îi scuipa?! Remember...
Chipciule fă contestație la frf poate mai primești salariu și de la F CU Craiova vezi cât mai ai până la retrogradare și te lași de fotbal ai fost bun dar acum gata.
Chipciule fă contestație la frf poate mai primești salariu și de la F CU Craiova vezi cât mai ai până la retrogradare și te lași de fotbal ai fost bun dar acum gata.
Meciul a mai tinut 20 de minute, baietii au oprit manita in minutul 70. Aveau meci de campionat si au zis ca e suficient.
Moshule, nimeni nu o putea zice mai bine. Si vine inca o umilinta cu CFR.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.