Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
GSP ce dovedește acest comentariu acceptat de voi și interzis când îl spun și eu ????,,Postat de planetfun pe 19 Iulie 2022, 23:34 presa pro cfr, anti fcsb, de multi ani,,
Este ușor să căutăm cate articole a scris GSP după egalul CFR din Europa și cât au scris după meciul Stelei din campionat !
GSP voi vă dați seama că spuneți ceva greșit când afirmați că cererea CFR avea unanimitate în Liga 1 dar FRF a decis proBecali ? Poate sa fie unanimitate în Liga 1 fara Becali sau Varga ...?E pe fata !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
saracul petrescu, el ar vrea sa fie lasat sa joace si 15 contra 11
Brrrr, "grupul de la cluj" nu mai are trecere la federatie. Hai ca era sa cred
Stire de doi bani . Păi tocmai din cauza asta nu au jucat cu Radunovici , să nu mai fie discutii , nu că ar fi fost racit sau îi făta pisica . Dar felul răutăcios în care este prezentat articolul ne arată că autorul este sub nivelul ciobanului .
Mai sa fie, se pare ca, dupa "performanta" cu armenii, Dincu a dat ordinul pe unitate, "Salvati soldatul CFR!" si mitraliati FCSB! :) :) :)
Ce e comic în toată tărășenia: hoțomanii fecesebiști nu mai câștigă un campionat de 5 ani cu toate furăciunile. Sunt chiar penibili!!!
Realizati macar cit sinteti de penibili ? Adica s-a schimbat regulamentul pentru ... Radunovici ??? Daca mai erau si alti jucatori in situatia aceea/ sau pentru sezonul 23/24 ??? Mai sinteti si platiti pentru articolele astea ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.