Alte știri din fotbal
Emil Săndoi, „Eugen” de la Securitate: „Știe ce are de făcut la lot” + Ce a scris despre Gică Popescu „Petrescu” și conexiunile incredibile cu dosarul de agent al „Baciului”
0
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
S-a stabilit unde se joacă Dinamo - FCSB » Ce pregătește clubul gazdă
0
Președintele clubului din Superliga prevede dezastrul, după umilința din Cupă: „Ăsta e bugetul. E posibil să-mi depun mandatul”
0
Știri din fotbal internațional
Giuleștiul, la 90 de minute de Liga Campionilor! Toate rezultatele serii din play-off
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
1
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
4
Echipa cu care Craiova atacă Europa! Coelho pregătește surprize pentru meciul de foc cu Ararat-Armenia
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Românii pot face bani din reducerea voluntară a consumului de energie. Cum ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
bine zici.. asta nu inteleg nici eu: de ce mama dracului trebuie sa ajunga golanski in ultimele 6 luni ca sa se gandeasca cineva ca e nevoie de un inlocuitor?? asta pe langa faptul ca golanski nici nu e cine stie ce jucatorul. trebuia luat din timp un pusti de juniori, echipa satelit sau de la alta echipa si crescut pe langa prima echipa.
alt fotbaliator la steaua...vai de noi..
alt jeg la steaua
hahahahahaha de unde scoateti bah stirile astea...
e prea buna asta pentru steaua....
Nu a mai jucat de 6 luni! .... clar el ca si tininho..... asha rpd o sa plece
Ciobanul se invarte in jurul cozii, din nou! Mai bine ar fi promovat Filip si ar mai aduce niste jucatori tineri din liga a II-a.
Ciobanul se invarte in jurul cozii, din nou! Mai bine ar fi promovat Filip si ar mai aduce niste jucatori tineri din liga a II-a.
si in al 3-lea rand ca am uitat de asta nu l-ar lasa niciodata MM Stoica sa vina in Ghencea sa fie sluga ciobanului, ii va spune lui Bucsaru daca pleaca Brandan plec si eu si ala nu e prost sa renunte la cel mai bun conducator de fotbal din Romanica noastra..
you scuza-ma ca iti zic dar esti mai prost decat ciobanul, in primul rand Brandan nu ar face un pas in spate in cariera si nu ar veni la Steaua pe 120 de mii salariu sa fie umilit de cioban si in al 2-lea rand sclavul de stoichita a declarat la fanatik ca vine un fundas dreapta din europa...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.