Alte știri din fotbal
A întors toate privirile pe aeroport » Francezul din lotul lui Dinamo cu geantă din piele de vițel!
0
Cum arată astăzi stadionul celei mai mari surprize din istoria fotbalului românesc
0
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
3
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, anunț oficial despre Enzo Fernandez
0
Ultimele două campioane ale țării îl vor pe Horațiu Moldovan
0
Se retrage Luka Modric după eliminarea de la Mondial? » „Acolo pe teren n-a existat niciun rămas bun special”
0
Australia - Egipt, în șaisprezecimile de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + Singura dacă când s-au mai întâlnit
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
1
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
la Chiajna sunt de mult...cu spiritul.
=)))))))))))))))))) fcsILFOV vorba lui tiberiu =))))))))))))))))))))))
Stiu, ieri la mogosoaia, azi la Domnesti, maine poate la Chiajna :)))))))))))))))
hahaahahahahahahaha orikum amaratii aia o sa mearga cum au mai mers cu cortu hahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha
Poate ne spune cineva in ce banca a stat Edi Apostol la Spiru Haret =))))))))))))
Sau FCSDOMNESTI :))))))))))))))))))))))
nu se mai cheama FCSB ...acum sunt FCSI ( ilfov ) ...nu esti la curent cu ultima identitate a rivalei :)))) FC.***.ILFOV :))))))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fuuugi, tipaaa, nu mai ai scapare.
Importanta este evolutia lui pe teren si nu cati ani figureaza in acte,buletin sau in ce mai vreti voi. Un articol doar asa ca sa mai scriem ceva despre Dinamo. Halal jurnalismu asta, daca ati fi apucat vremea marelui ziarist Ioan Chirila va trimitea pe toti la munca in folosu comunitatii ca sa adunati frunze. Nici la genunchiul broastei nu ajungeti. Trist dar adevarat. In concluzie Forzza Dinamo ca asta e cel mai important.
Pai mai Petrica, ai putea sa dai in judecata aceasta fituica ***, ca stiu si ei precum Negoita, unde, cit si cum :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.