Comentarii (63)
invinctus
invinctus  •  06 Iulie 2020, 15:21

Pentru toti *** cei de la *** ciobanului si pentru ceilalti *** de la dinamo voi muriti de invidie cand vedeti in ce hal sunteti 2 echipe de *** asa ati fost tot timpul cu suporteri de ras niste *** care nu veniti la stadion nici defeaba ca urla foamea in voi *** ce sunteti daca va adunati nr de spectatori din tot campionatul si il comparati cu al nostru decat la un meci noi avem mai multi spectatori bai *** adica *** a Romaniei ... *** voi pe pagina unde il *** pe ciobanul puscarias si pe infractorul ala de se da lider de galerie al vostru alora 30 de *** ce sintei ... *** .!!!!! Forzza STIINTA

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

pittt
pittt  •  06 Iulie 2020, 14:39
Postat de farasportincazarma pe 06 Iulie 2020, 14:05

un inecat (rapiduletul singur impotriva tuturor nu mai exista!), agatat cu disperare de pomana de la partid (rapid PSD sect.1) poluaeza mereu cu baliverne, bazaconii si ineptii toate stirile despre Steaua, el, din motive clare, sustinand o alta clona ridicola si sinistra, precum improvizatia fotabalistica a Cazematei Sportive Anacronice-CSA, cu speranta ca astfel poate lovi in Steaua. Nu poate, nici el nici cielalti ca el, sunt prea putini si neimportanti fata de majoritatea (52%) ros-albastra!!!

Aia cu 52% e doar o fumigena, stai calm.

pittt
pittt  •  06 Iulie 2020, 14:37
Postat de utilizator șters pe 06 Iulie 2020, 14:28

Iar luati 3 prazuri *** de la FCSB. Cu arbitraj corect,nu ca cel din ultimele 3 meciuri cu GAZ METAN aveti sansa porcului beat de zaibar la Craciun.Iar voi nu sunteti decat o echipa infiintata de curand si bagata direct in div.2.Craiolgutza.......

Nu e cazul sa vorbiti voi de arbitraj. De fapt la sfarsitul carierei arbitrii sunt angajati la FCSB ca multumire pentru ce au prestat

pittt
pittt  •  06 Iulie 2020, 14:35
Postat de eterna.terra.nova pe 06 Iulie 2020, 14:32

Ce te roade invidia :)) asta este unii s-au nascut cu praz altii cu cepe verzi

Anul asta ei au doar cepe degerate

eterna.terra.nova
eterna.terra.nova  •  06 Iulie 2020, 14:32
Postat de utilizator șters pe 06 Iulie 2020, 14:28

Iar luati 3 prazuri *** de la FCSB. Cu arbitraj corect,nu ca cel din ultimele 3 meciuri cu GAZ METAN aveti sansa porcului beat de zaibar la Craciun.Iar voi nu sunteti decat o echipa infiintata de curand si bagata direct in div.2.Craiolgutza.......

Ce te roade invidia :)) asta este unii s-au nascut cu praz altii cu cepe verzi

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Iulie 2020, 14:28

Iar luati 3 prazuri *** de la FCSB. Cu arbitraj corect,nu ca cel din ultimele 3 meciuri cu GAZ METAN aveti sansa porcului beat de zaibar la Craciun.Iar voi nu sunteti decat o echipa infiintata de curand si bagata direct in div.2.Craiolgutza.......

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

adriann_
adriann_  •  06 Iulie 2020, 13:51
Postat de farasportincazarma pe 06 Iulie 2020, 13:44

din nou intervine omniprezentul, ignorantul complet si tupeistul inegalabil! M Avram asa de stelist este incat a oferit un titlu lui Kolosvar1907, in 2018, cand a permis o faza demna de antologia fotbalului. Penalty, batut in min 90, de Gustavo (daca nu sti juca si joaca la craiolguta) tinut om la om, de manuta, de Comora, care a respins apoi mingea aparata de Arlauskis. Asta e Avram, omul care a inmanat titlul nemeritat lui Kolosvar1907 in 2018! Dar ce asteptari sa ai de la unul care sustina o clona de partid oribila asa cum este rapid Academia de Partid PSD sect.1!!!

Ma securica demascat de CNSAS, vezi ca fix azi in ziarul asta e publicat interviul in care Croitoru il desfiinteaza pe Avram faza cu faza https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/marius-croitoru-ataca-dupa-egalul-cu-fcsb-e-bataie-de-joc-de-ce-se-fluiera-totul-intr-o-singura-directie-603677.html Stim cu totii ca n-ai dram de rusine (plus soricul de un metru) dar chiar asa...

farasportincazarma
farasportincazarma  •  06 Iulie 2020, 13:48
Postat de ishhhhhhhh pe 06 Iulie 2020, 13:43

1. Klopp nu era cine stie ce pana sa o preia pe Liverpool, si acum e considerat cel mai bune antrenor din lume. De partea cealalta, Dusan facuse din Poli Timisoara o echipa tare prin 2011, insa acum e 0. Rednic la fel, e si el un 0, dupa ce a luat titlul cu Dinamo. Unii antrenori se potrivesc cu echipele lor ca mentalitate si stil de joc. 2. Ce sa mai, voi "stelistii" meritati sa luati titlul de la an la an nu-i asea? Cand va dati mare autogol cu cfr, nu sunteti in stare sa bateti pe Botseni (respect lor ca de fapt mai joaca si fotbal), si jucati cu juniorii de mult ce va accidentati. Mare echipa de titlu. Daca va bate Craiova eu unul o sa deschid sampania.

Alt ignorant definitiv, irecuperabil, iremediabil!!Aiureaza baiatul asta e adevarat cu talent "Klopp nu era cine stie ce inainte de a ajunge la liverpool" ireal nu? Dar vine de la un flacau care neavand ce face, neocupat, inutil, nici macar nu citesteste, nu se informeaza, inainte sa ne uimeasca poluand netul cu baliverne!

mosierul
mosierul  •  06 Iulie 2020, 13:46
Postat de Eugen Pan pe 06 Iulie 2020, 13:31

ma faceti sa repet;Craiova umple stadionul aproape la toate meciurile. Singura echipa din Romania care da viata ligii 1

....degeaba, sunteți o echipă mică , mică și amărâtă și nu meritați sa luați titlul mai ales după meciul cu Mediaș...arbitrii vă împing de la spate dar sunteți prea ipocriti să recunoașteți...

farasportincazarma
farasportincazarma  •  06 Iulie 2020, 13:44
Postat de adriann_ pe 06 Iulie 2020, 13:28

Numai pe cinstitul ciobanas machidonas il persecuta cooperativele astea, nu-i asa? :))))) MA CAT TUPEU NESIMTIT SA AI CAND DEACONU-BRICHETA VI-L TOT TRIMITE PE AVRAM LA MECIURI GEN ASTA CU BOTOSANI? :)))

din nou intervine omniprezentul, ignorantul complet si tupeistul inegalabil! M Avram asa de stelist este incat a oferit un titlu lui Kolosvar1907, in 2018, cand a permis o faza demna de antologia fotbalului. Penalty, batut in min 90, de Gustavo (daca nu sti juca si joaca la craiolguta) tinut om la om, de manuta, de Comora, care a respins apoi mingea aparata de Arlauskis. Asta e Avram, omul care a inmanat titlul nemeritat lui Kolosvar1907 in 2018! Dar ce asteptari sa ai de la unul care sustina o clona de partid oribila asa cum este rapid Academia de Partid PSD sect.1!!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7
Comentează