Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Mai mult decat atat,prosport scrie " Cosmin Contra nu a participat la antrenamente ,ptr ca salariile nu au fost achitate " ! Iar pagina de facebook DINAMO BUCURESTI, a postat imagini de la antrenament,Contra fiind acolo ! Cortacero si pagina Dinamo Bucuresti, asigura ca salariile sunt la zi ,nu exista restante !
Nu am verificat inca, dar mi-e greu sa cred ca e contul oficial. Cortacero e om serios, nu urmareste gesepe, stai linistit! :)))
Mi-e greu sa cred ca e contul oficial. Cortacero e om serios, nu urmareste gesepe, stai linistit! :)))
Parca era totul lapte si miere!:)))
Bai cioflingari de mana a 3 a , verificati-va "sursele" *** pe care le tot preluati inainte de a scrie un articol!! E prima regula in jurnalism!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Intra la Cortacero pe facebook. Dezminte tot si acuza presa ca minte ! Zice ca la Dinamo nu exista restante salariale si nu a existat nici o cearta !
Pentru cei care sunt in culmea fericirii si cred in acest articol, intrati pe pagina de facebook a lui cortacero. In urma cu cateva minutele, a postat ceva acolo. Spune ca presa din Romania minte, si ii intreaba de ce mint ? Adauga ca la Dinamo nu a existat nici o problema cu,contra , ca nu exista nici o cearta in club,ca salariile sunt platite la zi,ca nu exista restante. Se intreaba ce are de castigat presa cu asemenea minciuni si ca de ce incearca sa le bage bete in roate ! Daca nu reactiona spaniolul, puteam fi indusi in eroare de presa ! Nu este vina gsp -ului, ei doar au preluat cu pofta ce a scris prosport !
Steaua joaca in miezul zilei, cand sunt oamenii la munca. Nu cred ca are timp sa urmareasca liga 3.
ești sigur că ajungi *** dincolo de vârful degetelor tale de la picioare? *** :)))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Articol nesemnat, sigur sunt informatii reale!!! :))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.