Alte știri din fotbal
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
0
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
0
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare îl mai prindeau?”
1
Gigi Becali nu s-a abținut și a intrat în direct după Turcia - România: „Pe Hagi n-o să-l vedeți NICIODATĂ jucând cu ei doi”
1
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
2
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Fecesebiști de mici ascultați melodii despre Steaua, nașpaa. :))
Dinamo reloaded. Torje: Dinamo va ajunge in playoff anul acesta. Torje:Nu ascultam ''Steaua este numai una'', noi ascultam ''o cu totul alta melodie''
A. O ! :))
Tu ce religie ești, metre? 7ptar, papistaș, cult necuscut? :))
Nu pleca Steliana! Te rugam, rămâi la noi altfel cine mai dă centrările alea covrig de Buzău, direct in aut de poarta!
***, four on a round. :)) I love Dinamo!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cine mai este si asta?
ce v-am zis despre rezultatul final? A citit cineva? Dinamo nu are nici cea mai mica sansa la baraj. Degeaba il joaca. Pierd exact asa la 2, 3, 4-o. Asta e scorul lor. Dinamo nu mai exista. S-a terminat. Pina aici a fost. Trebuiau sa se retraga demult cum am zis. E mult mai onorabil sa te retragi decit sa retrogradezi. Trebuie sa inteleaga cineva asta.
Calitatea întâi!))
Despre insolvență.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.