Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
3
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
3
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
1
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
El a vrut sa faca preluare , se uita la minge nu la ala cum iese ca un kamikadze , a fost o talpa , dar maxim de galben ca nu i-a ridicat piciorul in cap , totusi rosu trebuie dat ca o decizie drastica nu asa anapoda
Bine mai draki:)
Da da. Exista si un brevet: "masacru, masacru, masacru" :)
Rosu si pentru sibieni. Corecte amandoua. Sa vedem acum ce si cum, cum o sa abordeze "studentii" jocul.
E suparat si el saracu ca nu ii merge echipa si in loc sa recunoasca, incepe si da vine pe arbitru. Deja devine o obisnuinta si pentru fani, patroni, jucatori. Nu esti in stare sa dai un gol, sa legi cateva pase, arbitru e de vina.
E suparat si el saracu ca nu ii merge echipa si in loc sa recunoasca, incepe si da vine pe arbitru. Deja devine o obisnuinta si pentru fani, patroni, jucatori. Nu esti in stare sa dai un gol, sa legi cateva pase, arbitru e de vina.
Cu aceasta eliminare cred ca e clara treaba. Nu cred ca mai au energie suficienta sa revina ca si cu cfr Cluj. Si atunci au revenit doar datorita lipsei de seriozitate a franarilor.
Pai oricum dai explicatii pe langa subiect, asa ca te chinui degeaba. Poate problema la Sportul e ca sunt 15 de toti si a fost si o intermediara, e greu pentru ei sa faca fata. Arbitrul sa traga pentru Sibiu? Tu stii ce bani sunt la Sibiu? Mai putini ca la Sportul, au cele mai mici salarii din Liga 1, abia si-au completat lotul. Si tu zici de arbitrii? Uita-te mai atent la meci.
INTREABA-L PE FIUL MEU sa moara crenwurstul care il maninc eu acuma de nu o fi asa cum spun eu acuma . Am en-shpe palate linga si in sibiu . Ma crez ?
Sunteti prosti rau si inculti de fotbal nu are rost sa va mai explic, muriti in prostia voastra crunta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.