Alte știri din fotbal
FCSB a revenit în țară » Primire emoționantă pentru Vali Crețu
0
Situație complicată la CFR Cluj » Ce se întâmplă cu rezilierea contractului lui Djokovic
0
Au făcut senzație în mercato și anunță răspicat: „Vrem promovarea! Se poate!”
0
CFR Cluj a anunțat noul atacant: „Îi dorim cât mai multe goluri”
0
Știri din fotbal internațional
Amical de lux pentru Radu Drăgușin: duel cu Jose Mourinho și Kylian Mbappe
0
Edi Iordănescu, în spatele transferului lui Radu Drăgușin la Fiorentina: „Am fost în contact aproape permanent cu el”
0
Al doilea transfer pentru Chivu: înlocuitor din Belgia pentru Dumfries » Face vizita medicală și semnează!
0
Senegal rămâne fără căpitan: Sadio Mane se retrage de la națională
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
3
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Câte persoane vor mai locui în România în 2080. Un sfert din populație va ...
Libertatea
Presa franceză, despre frații Pavăl după preluarea gigantului de retail ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Profilul votanților AUR, analizat în detaliu de sociologii Mircea Comșa și ...
Libertatea
Adica sa fie ciuca batailor in speranta ca nu vom lua noi campionatul...
Sincer sa fiu, parca ar fi mai haios cu FCD1948 SA in playoff... Ar fi ciuca batailor.
Cred ca confunzi...voi sunteti cei cu mijloace specifice la arbitrii unde sunteti avantajati etapa de etapa cu penalty-uri inexistente la actorul Tanase si cu piese de teatru cum sunt meciurile voastre cu Botosani...stiu ca ii vreti pe Botosani in play-off sa aveti asigurate 6 puncte dupa "2 meciuri foarte disputate" dar se pare ca aveti ghinion, Botosani este in cadere libera de 5-7 etape si nu se califica in play-off, DINAMO JOACA IN PLAY-OFF!
Te-ai ramolit de tot, nu prea mai prinzi subtilitatile.
Trebuie sa recunoastem ,rinamo a ajuns o echipa oarecare...
Aiurea! Vor in play-off ca sa ne incurce pe noi...
Daca Dinamo bate echipa de pensionari resapati ai lui gigică !? Pai cum sa nu poata! Este evidenta diferenta de valoare si forma in favoarealui Dinamo! Numai ca aici apare Deaconu cu trupa lui de papusari si fonfleurile farseurului caraghios de enache! Si tot avantajul consistent al lui Dinamo dispare !
Adevarul este ca joaca formidabil Botosani si este sabotata de Dinamo ?:)))) Ce gandire ai....sa te uiti pe clasament sa vezi ce evolutii dezastruase are Botosani de 5-7 etape..sper sa intre si Iasi in play-off alaturi de Dinamo si Astra si sa iasa Viitorul...nu mai joaca nimic echipa lui Hagi de cand au plecat cei mai buni oameni ai lor, Tucudean si Eric
Eu v-am spus de acum cateva luni cand tot scriati ca astia nu se califica. Sigur, ce fotbal joaca ei nu pare sa fie nici macar de ultimele locuri de mamaliga1 insa.....ei in fiecare an au apelat la "mijloace specifice". Uneori pe ruta Giovani- varu patron la fcsb, altadata pe relatia Reghe-Contra, anul asta nu mai risca, au rezolvat-o de acum 5 etape cu baietii aia cu fluierul in gura...Vechiurile obiceiuri se uita greu, in perioada comunista militienii au nenorocit multe echipe. Acum vad ca vor sa isi nenoroceasca prietenul si colegul de partid de la Botosani. Asa sa fie.. Aaa, da, uitasem ca ala e "satelit" al lui Gigi .....desi e in psd si are afaceri cu fratiorul patronului vostru si s-a declarat dinamovist de mic.
Ca Voluntariul cu Dinamo? Sau Chiajna aseara?:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.