Alte știri din fotbal
Continuă scandalul dintre Csikszereda și FCSB pe tema Anderson Ceara: „Lipsă totală de bun-simț!”
8
Direct din cantonamentul lui Dinamo, Andrei Nicolescu a reacționat: „Să înțelegem cine este pregătit să facă parte din ceea ce construim”
0
Detalii de ultimă oră din cadrul clubului de tradiție care se zbate să rămână în Liga 2: „S-a ajuns la 5 luni de neplată”
0
Plecare iminentă de la FCSB: „Despărțirea oficială va veni curând. Știu din surse sigure”
0
Știri din fotbal internațional
Boris Becker, furios din cauza pauzelor de la Campionatul Mondial: „Ce glumă”
0
Spania - Arabia Saudită, în etapa a doua a grupelor Campionatului Mondial 2026
0
Familia Regală a Olandei, tur de forță la Cupa Mondială » Eroul Curacao: „M-a sărutat Maxima!”
0
Călătoria lui Deniz Undav: de la operator laser într-o fabrică la eroul din prezent al Germaniei
0
Lifestyle
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
0
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Aproape 15.000 de elevi au dispărut de pe listele de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
Ba voi mai aveti tupel sa ziceti ca noi am fost ajutati ma??? dupa ce ca ati luat campionatul cu 3 goluri din offside si fault la portar
poi din cate stii steaua a luat bataie la galati:)) ar trebui sa fiti campioni in liga a 2-a
:)) tare asta!
avem stadion de ucl in galati mai trebuie nocturna si la anumite pretentii schimbat gazonul! dar primarul nu-l da echipei fanion al galatiului ci il lasa in esalonul secund pt dunarea!.. avem stadion de 32 de mii de locuri care tot nu ar fi de ajuns la meciul cu juve din 88 a fost arhiplin Forza galati!
CAMPIONIII CAMPIONIIIIIIIIII OTELULUL ALE ALE ALE ALE
daa. sanatate :)))
rusine sa-ti fie, tu nici nu ai ce cauta pe stadion vreodata si nici nu ar trebui sa porti stema echipei SI LA BINE SI LA GREU, EU RAMAN POLIST MEREU!!!
M-am gandit si eu....sa sti ca daca 3-4 nu joaca nimic (Alexa,Burca,Goga,Rickets + Sepsi) echipa nu joaca.Ei trebuie sa inteleaga ca orice gresala inutila, poate pune echipa adversa intr+o situatie favorabila, trebuie sa inteleaga ca daca unu nu+si face treaba, randamentul celorlati va fi afectat.Nu poti in fiecare meci pe linga adversar, sa te lupti si cu propria defensiva, care te pune in situatia sa fortezi revenirea.E nevoie de personalitate, responsabilitate si curaj, nu e suficient sa ai o anumita valoare si experienta.Ne bucuram si ne intristam alaturi de ei.Cunoastem fiecare atu si fiecare defect pe care il au.Trebuie sa ramanem uniti, chiar daca acum suferim mult.Suferim impreuna.
In semn de protest ar trebui ca la meciul cu dinamo sa le lasam acestor mercenari tribunele goale. Sa vada pe pielea lor ce inseamna cand iti intoarce cineva spatele asa cum au facut ei de atatea ori. Da mai departe daca esti de acord sa afle toata lumea. Multumesc si scuze de deranj
FELICITARI OTELUL!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.