Știri din fotbal internațional
Brazilia - Maroc, primul șoc al Mondialului, a avut două reprize total diferite: „De ce îți e frică, de aia nu scapi!”
0
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Scarboasa clica psd-ista a lui Rotar!
Ptr că Hagi crede că Rapidul este ieșit din forma iar daca amână meciul asta sunt șanse ca atunci când o să joace restanță cu Rapid...Rapidul să își revină.Iar la Craiova e invers...Craiova pare in forma iar știută fiind fluctuația Craiovei din sezoanele trecute...speră să o primă într-o formă mai slabă,le-a gândit regele.
Daca ajunge in grupa,pare ca il deranjeaza,ce face vrea sa mai amane macar trei meciuri? Pai atunci cum oare sa atingi ritmul celor din campionate importante daca nu poti juca decat un meci pe saptamana si ala la un nivel slab? Trebuie baietii sa stea prin baruri sa se distreze cu banii nemeritati din contracte.
unde scrie asta?
meciurile amanate sunt o exceptie. astia de la farul probabil o sa faca cereri si in grupe sa li se amane meciurile. cfr in anii trecuti cum ajungeau in grupe fara amanari?
Lasa ca a refuzat Rotaru amanarea... dar poate baga juniorii :))))
Tu, tot prost...
Mei tu csaba, ne lasi cu maghiarismele tale...
CFR a cumpărat fotbaliști mulți nu a vândut ca cei de la Farul.Asta este marea diferența .
Cumetre, ne lasi cu puscariasul tau de Miti, scandalagiu si ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.