Alte știri din fotbal
Florinel Coman, din nou în tricoul FCSB » Mesajul transmis de campioana României
0
A jucat la Universitatea Craiova și U Cluj, iar acum și-a ales favorita pentru finala campionatului: „E all-in!” + „Țipau la mine dacă dădeam pasă la portar”
0
Gabi Balint a dat verdictul înainte de Craiova - U Cluj: „Văd șanse foarte mici”
1
Thomas Neubert și-a ales favorita dintre Craiova și U Cluj: „Inima mea e acolo”
0
Știri din fotbal internațional
Gol anulat în Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei
0
Dramatism total în „finala” campionatului din Scoția » Un gol validat după intervenția VAR a spulberat visul revelației sezonului
1
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
sunt fericit si mai simt bine. bravo muresan ca l-ai dat afara pe redmic fix acum cand facea curatenie in lot. era pacat sa plece jucatori gen moldoveanu sau nica:)) ha ha ha
deci se anunta proteste si o sa fie injurat stoican la fiecare meci de acasa de suporterii lui vitan barzesti si tu imi vorbesti de Steaua din liga 1? Steaua nu depunde niciodata armele,de aia este din 1947 tot in liga 1 si o sa fie asa si peste 1 milion de ani. voi? voi va desfiintati definitivi si irevocabil in 2022? lasand partea fotbalistica la o parte,tu macar ai vazut ce prostie de plan de reorganizare au facut zavaleanu si muresan? ca trebuie sa dati toti banii inapoi pana la ultimul cent in urmatorii 3 ani? de unde? voi sunteti in faliment nedeclarat. stoican doar va pune capac pe veci.
Ar fi bine să nu uităm că Steaua București nu a mai jucat în prima Ligă de aproape 20 de ani. Steaua și Liga 1, baba și mitraliera. Iar din poziția actuală, STEAUA mai are de așteptat cel puțin un an jumate până va putea reveni pe prima scenă a fotbalului românesc. DINAMO BUCUREȘTI a câștigat disputa istorică cu STEAUA. DINAMO e și acum în prima Ligă, în timp ce STEAUA a gustat din țărâna și sărăcia ligilor inferioare. Se poate spune, fără a greși, că STEAUA BUCUREȘTI nu mai reprezintă mai nimic în fotbalul românesc. STEAUA e mai mult o amintire decât o actualitate. A fost odată STEAUA BUCUREȘTI...
echipa de "militieni" a facut o prima alegere buna! nu cred ca expiratii mai au ce cauta ...trebuie lasati si antrenorii tineri ...si asa totul e vax dar macar exersam ,exersam !
ha ha ha. chiar ca ti se potriveste numele.e sti comic. deci absolut toti abandoneaza vitan bazresti dupa decizia asta si tu spui asa aberatii? cum bah sa il sustii pe stoican bucurosul? nu ai nici tu demnitate?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pleacă *** cu Pandurii tăi. Bați câmpii de zici că a retrogradat cu AC Milan. Prost mai ești băi flămândule! Te scremi pe aici să găsești ceva de rău, când FC FCSB tocmai a renunțat oficial la lupta pt titlu. Gigi a depus armele. E diferență prea mare de puncte și de valoare între campioana CFR Cluj și harababura FC FCSB.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo, Stoican! Ne putem gândi la câștigarea Play Out-ului. Hai DINAMO BUCUREȘTI!
stoican care este zero barat ca antrenor si a retrogradat pandurii tg jiu din liga 1,spune ca vitan abzresti a tras lozul castigator cu el? ha ha ha. adica desfiintarea,ala este lozul.
Sigur ca nu o sa faca minuni nici Stoican dar sa vad ceva schimbare in joc in atitudine !! Cu Rednic jucatorii ziceai ca s morti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.