Alte știri din fotbal
Elias Charalambous, în vizită la echipa din Premier League, la doar o zi de când Gigi Becali a spus că îl vrea înapoi la FCSB
0
Play-out-ul din Liga 2: 8 partide se joacă în același timp
0
Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în etapa #6 din play-off-ul Ligii 2 » Două goluri și un penalty ratat
0
Primele două nume noi ale Rapidului pentru noul sezon de Superligă!
1
Știri din fotbal internațional
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Cristi Chivu poate deveni campion în Italia înainte să joace etapa viitoare » Ce trebuie să se întâmple
0
Meciul pentru care se doarme în fața stadionului! Două echipe cu peste 100 de puncte luptă pentru primul loc
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
ei domnilor de la Fundatia Romina a Furaciosilor acum il mai tineti in brate pe banditul de prunea care insinueaza ca are cineva ceva cu elsi ca el ar fi curat ca lacrima?. Felicitari DNA continua ca mai sunt surprize mari in fotbal mai incercati si pe linga Spitalul de Urgenta
De ce credeti ca s-a ales domeniul fotbal pentru anchetare?Simplu:pentru ca in acest domeniu suporterii sunt foarte creduli si naivi,isi imagineaza ca dandu-l afara pe Prunea dispare caracatita coruptiei din FRF si Liga! Tampenii, si balmajeli,si cu Prunea si fa el aranjamentele au fost si vor continua, nu el este cel care face trafic de influenta!El este doar cel sacrificat pentru spalarea pacatelor celor mai de sus!L-au aruncat,ca sa inchida cercul si cei mari sa scape.Vezi Mircea Sandu!
ok, deci astea sunt trimisi in judecata, acum FRF v-a lua masuri ? acum nu mai are nici o legatura cu verdictul judecatorilor, exista un dosar, si pe plan sportiv trebuie retrogradat FC arges si prunea dat afara!!! motivul trafic de influenta, sandule bucura`te de viata cat mai poti ;)
Aiurea! Toti fac scenarii pe baza unor acuzatii inventate de DNA, fara flagrant, toti isi dau cu parerea si intra in jocul inventat de Basescu, pentru raportul de tara din iulie. Romani treziti-va si nu mai inghititi tot ce va baga pe gat guvernarea D(N)A!!
asa ar trebui, dar nu cred ca se va inttimpla !
Sa vedem acum daca domnul Prunea o sa isi da demisia.Nu o sa se intample ca de este nevinovat, nu a apucat sa i-a decat vreo 10-20 mii.
Din acest moment toata conducerea FRF trebuie sa demisoneze. Nu mai exista cale de intoarcere.
macar de s-ar face dreptate!acum prunea va fi dat afara din cocina de la frf?fc arges va fi retrogradata?sperm ca da1 desi nu cred. sigur nu!!!!!
hahahaha...DNA, part II, soon...hahaha
Opa!Domnul corect Prunea cel care tine foarte mult cu dinamo a cazut in cusca!!! Cartile erau facute in asa fel ca Arges sa aiba arbitrii trimisi de Prunea,iar Arges sa dea toate punctele lui dinamo!!!...si in vara sa ajunga Tanase la ei si sa faca afacere de milioane!! Sigur este o caracatita care are in spate dinamo,dar DNA a intervenit la timp si dinamo a ratat titlul!!!!!!! Dupa dinamovistul corect,Prunea,si Lupescu trebuie scuturat sa nu mai declare el in pozitia federala ca este catel!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.