Alte știri din fotbal
„Mai aveți încrederea conducerii?” » Costel Gâlcă a răspuns scurt, după ce a recunoscut „umilința”
1
Andrei Nicolescu nu s-a bucurat pe deplin de victoria cu Rapid: „Mi se pare incredibil”
0
Zeljko Kopic: „Am fost aproape morți”
0
George Pușcaș: „Medicii mi-au recomandat să mă operez. Îmi asum acest risc”
2
Știri din fotbal internațional
Remiză albă în derby-ul etapei din Serie A » Milan și Juventus, meci fără spectacol pe „San Siro”
0
Cristi Chivu a găsit puterea să glumească, după ce s-a întâmplat la Torino: „Mi-au lipsit ochelarii”
1
Presa din Italia, la unison, după ce Inter s-a prăbușit cu Torino » Notele lui Cristi Chivu
4
9 minute de „blackout” în Torino - Inter schimbă calculele la titlu » Inexplicabilă cădere a liderului
6
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Proiectul „Curtea de apă”: Cum încercau românii dintr-o fabrică de bere să ...
Libertatea
Scenă macabră pe stadionul unui club de tradiție din Germania. Cadavru ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Un kilogram de cartofi costă 0,6 lei, iar litrul de lapte 3 lei, într-un ...
Libertatea
Momentan, exact ca si in cazul stelei....CNI face stadion, nu ministerul!
ministerul educatiei sa faca scoli, ministerul sportului sa faca sali, ministerul armatei sa faca avioane si ministerul de transport sa faca autostrazi. dar la noi cam multe ministere au stadion
intrebarea e pentru cine se face acel stadion? pentru dinamo? pentru coafor? vor juca amandoua acolo? desi e evident, internele par mai inteligente ca armata
Ministerul Educatiei ar trebui sa aiba cele mai multe dar din pacate isi face militia stadion. Sa faceti iar concurs cu caini ca in BD. Si asa-i aveti pe emblema.
nici groapa marianei nu e destul de adanc pentru ei
ministerul sanatatii nu are bani, sau are bani dar trebuie sifonati altfel
La ce iti trebuie autostrada? Nu ai bani de avion?
Si un bazin olimpic pentru Ministerul Economiei sa aiba loc de mai adanc.
Cine sa mai inteleaga politica statului roman?? Nu esti in stare sa construiesti un spital nou in Bucuresti de atata amar de vreme dar dai bani ca sa faci 4 stadioane nou noute cu vreo 200 de milioane de euro in total. Daca esti privat in lumea asta, esti prost si fara sanse. Sa vi-l faca atunci cand se termina autostrada Pitesti-Sibiu!
cin esti tu sa intrebi ce se face cu banii publici? investesti tu in stadion? atunci taci din gura! orice minister din romania trebuia sa aiba stadion in bucuresti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.