Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Si pentru ca sa incercati sa pricepeti cum stau lucrurile,singurii fotbalisti romani performanti au fost Gica Popescu,Dan Petrescu,Cristi Chivu,Stefan Radu,Gheorghe Craioveanu si Adrian Mutu. Dupa ei,Gheorghe Hagi,Cosmin Contra.Apoi un grup extrem de valoros,dar meteoric,cu Miodrag Belodedici si Adrian Ilie,urmati de fotbalisti buni precum Dorinel Munteanu,Ionut Lupescu,Ionel Ganea.Iar de vreo 15 ani nu mai existam!
*** și-a uitat să te educe!!! S-a văzut ce "valoare " are prin străinătățile de unde s-a intors cu coada intre picioare.Postura in care și tu stai mereu de prost ce ești...!!!..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La asta cu creier lipsă ti-ai făcut auto-portret...!!!...
Acesti asa zisi comentatori cu gura mare si minte mica o sa inoveze Dex-ul cautand comparatii cu jucatori carora cei din supermamaliga eventual ar putea sa le curete pantofii de noroi.
Din păcate nu are viziunea jocului și nu are creier!
Hai domnule ca Bauza este și mai bun!
Poate din polemica asta iscata pe tema valorii lui Mitrita va dati seama ce nivel jalnic are campionatul nostru,in care acesta face furori si e posibil sa fie nr 1,in timp ce in strainatate,la cluburi si in campionate fara vreun standard ridicat,baiatul a fost insignifiant si trimis la plimbare rapid.Iar ca sa nu fiu inteles gresit,situatia este valabila pentru toti ceilalti mitriti,perlele si diamantele trimise in strainatate,care au esuat lamentabil,cel putin pana in acest moment.Asadar,daca nu sunteti prosti gramada,intelegeti axioma ca nivelul valorii iti este dat strict de nivelul prestatiilor pe care le ai cand te confrunti cu oponenti puternici din arena internationala.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Felicitări lui, mi-a plăcut mult de Mitriţă! Craiova a avut multe probleme în atac, dar Mitriţă a luminat jocul!!! Corect punctat..!
Ce aveti ba cu omu' ??? E nr unu in Romania!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.