Alte știri din fotbal
Mihai Bobonete n-a lipsit de pe „Oblemenco”: „Cum fu și ce simții... Dacă prind și două zile legate de pescuit”
0
Florin Gardoș, sceptic înaintea barajului de promovare în Superligă: „Poate nu suntem pregătiți”
0
Primarul din Craiova anunță: „Antrenorul și jucătorii Universității vor primi titlul de cetățean de onoare”
4
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Știri din fotbal internațional
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
1
Satul cu 4 supermarket-uri ia cu asalt Bundesliga: n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării! Acolo a jucat românul Cătălin Răcănel
0
Wayne Rooney a comentat noul scandal de la Liverpool: „Nu l-aș lăsa pe Salah să se apropie de stadion”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
La Dinamo , putin la Bari si la Brescia ...atat .La 24-25 de ani s-a lasat . Nu-mi spune Milan , Espanyol , Tottenham ...acolo a facut si el niste dushuri , ceva cumparaturi pe la ora antrenamentelor . Mica lui cariera i se datoreaza lui Lucescu ( sa ai un asa mentor si sa-ti bati joc de el ....) In rest zero barat .
Bine ca are fcsb concentrare la fiecare meci!??...Arbitri au concentrarea necesara la meciurile defunctei fcsb! Ciobanul cu fes face orice ca sa mai fure un titlu!! Ar insemna ingroparea definitiva a fotbalului romanesc! Blatistii si ticalosii gigisti ar castiga lupta cu intrecerea sportiva !! Ar fi o rusine nationala!!
Stii cumva la ce echipe a jucat Raducioiu? Stii ce performante are? Daca il numim ratat pe Raducioiu, ce putem spune despre Mitrita?
Lupta la titlu e pentru echipele cu ambitie, care-si dau viata pe teren.
...Dumnezeu sa te inteleaga si sa-ti dea dupa sufletul tau
Alt prostalau...
Ce prostalau.
Relevant, pe Răducioiu l-am văzut la emisiunea "Săriți de pe fix".
Pe tine nu te-a răsfățat nimeni pentru că pe proști, știindu-i proști nu-i răsfață nimeni !
Raducioiule te rog eu sa nu i scoti din lupta de la titlu fii baiat bun ;))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.