Alte știri din fotbal
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
1
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
1
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, întâlnire pozitivă înainte de Campionatul Mondial
0
Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Tănase, e greu să simulezi pe teren înghețat? Te arunci pe iarbă înghețată și te tai la genunchi.
Florin Tanase joaca doar pe masa de snooker, gazon, incalzit la 33 de grade, cand simuleaza sa l friga sa se ridice repede, el nu se poate bate pentru un balon, nu se poate implica intr un duel, nu suporta sa fie zgariat, lovit nici vorba!
Perla Florinel nu a zis nimic?
E dificil sa faci plonjoane pe un teren inghetat, este?
Modetatorule sa mori in chinuri groaznice!!
Incredibil cat doliu e in studio ls gigisport. Cata mizerie. Daca nu castiga mieluta,indiferent cum,se inchide gigisport. Iar naum (cu n mic)e orice altceva dar jurnalist niciodata. Ce ai vrea MA? Sa castige mereu stana? Uita.ta mai bine la penalty. "Messi" al portarilor se duce in adversar fara minge. Dar deh...trebuie sa faceti voi cumva sa va luati banii. Rusinilor!
Asa se întâmpla când vinzi un jucător cu 11 milioane și "cumperi " unul gratis pe care îl lași și acasă. Oricum cei care au reușit transferul lui man trebuie felicitați.....sau cei care l-au cumpărat condamnați....sa dai 11 milioane pe un jucător și sa joci în serie b la anul e o afacere buna. Sunt convins ca americanul care deține parma nu e interesat de rezultate...mai spala și el niște bani
Cand au castigat cu Dinamo in campionat nu a mai fost terenul de vina ? Un ipocrit !
Tind sa-i dau dreptate
Florin Tănase a răbufnit: „Ăsta nu e steaua !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.