Alte știri din fotbal
Rapid, victorie cu Dinamo Kiev la debutul lui Daniel Pancu » Kamara a marcat la primul meci
3
Universitatea Craiova a anunțat transferul! Prezentare spectaculoasă, cu aer de Hollywood
1
Clubul din Superliga, bătut zdravăn în penultimul amical al verii
0
Rapid, aproape de un atacant atipic » A ajuns vârf din întâmplare și nu este obsedat de goluri
2
Știri din fotbal internațional
Scandal » FIFA, ținta unui proces de 850 de milioane de euro!
0
Fără precedent! Federația l-a îndemnat să-și dea demisia, după rușinea de la Mondial
0
Legendarul Santi Cazorla a spus „adio” fotbalului: „Sfârșitul nu a fost oriunde”
0
Manchester City a anunțat cel mai scump transfer din istoria clubului: ieri a jucat la Campionatul Mondial
1
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Ce fac românii în vacanță în 2026 i-a surprins până și pe specialiști. Ce ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Acest Tănase a uitat că și adversarii lor sunt fotbaliști, muncesc și ei și au nevoie de victorii pentru moral atunci când fcsb dă gol în urma unei centrări din aut cu UTA, mută un henț de la 1m în afara careului în careu și se dă 11m pentru fcsb, când Târnovanu respinge capul lui Christensen în loc de minge și nu se dă 11m, când Costreie, Radu Petrescu și alții iau decizii pro fcsb, astea nu le mai vede? Ce, adversarii nu sunt fotbaliști sau doar ei? Să-ți fie rușine, tănase!
Bă circ, a fost primul contact în afara careului însă faultul a continuat în aceeași fază și în careu ori la 11m se ia în considerare unde se termină faultul nu primul loc de contact, gigistule. Citește regulamentul și apoi comentează.
Extraordinar ,dimineata a fost considerat vulgar,jignitor ca am scris "Gigi jucaria sa stricat"acum am schimbat un pic pe exprimare sí a aparut.A fost absurd ce az facut moderatorii.
Jucariile se mai strica "manegerul GIGI" ,FCSB e jucaria ta sí acum sa stricat.
Mai bine ziceai ca Tanase a avut un mesaj jignitor la adresa arbitrului!Tanase mai mereu protestează la adresa arbitrilor și aproape mereu este tolerat și de anumiți arbitri și de CCA/com de disciplină!
Dupa ce ca, practic, nu e fotbalist ci fotbaliator, vad ca nici teoretic Tase nu prea face fata... Invata sa alergi si apoi apuca-te de fotbal!
Sa vedem cat o sa fii tu suspendat! daca nu probeaza, florin tanase trebuie suspendat din fotbal,ptr ca a declarat aseara in direct ,ca a venit Gaman pregatit sa ii fure, premditat !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.