Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
clona fc r a pierdut,Steaua din liga 1 este campioana. iiii ce bucurie.
Poti sa bei dar nu ar trebui sa o faci. Un program de dezalcolizare este ceea ce ai nevoie in mod stringent.
Ai trecut pe contul asta. Ametitule, nu mai amesteca bauturile si conturile.
suntem campioni bah. clona fc r a pierdut in seara asta. acum pot sa beau? ha ah ha
Randomel, lasa bautura. Macar in weekend.
la cat te-am injurat si umilit eu si altii ca mine pe gsp,ma indioesc ca te relaxezi. dar chiar daca te-ai relaxa,nu exclude cu nimic ce am spus ca nu ai viata si familie.
Gresit. Ma relaxeaza sa intalnesc oameni inteligenti ca tine.
nu-i vorba de numar,este vorba de recurenta si cadenta. eu intr-o ora scriu 50-60 de commenturi. dar dupa imi vad de viata mea. tu in schimb scrii un comment la fiecare 15 minute timp de 24 de ore cea ce inseamna ca nu ai viata si familie. imi este mila de tine.
As fi putut fuma un sfert de tigara la fiecare comentariu postat. Dar cum nu fumez, iti las tie privilegiul asta. Du-te si baga.
tu vorbesti de inadaptat ca tu practic stai pe gsp si scrii la toate articolele,asa viata buna ai. imi este mila de tine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.