Comentarii (4)
1razvanr
1razvanr  •  04 Octombrie 2020, 12:12
Postat de doubleti pe 04 Octombrie 2020, 10:40

Se pare ca la sta.na nesimțirea e baza antrenamentului. Sa spui ca Dinamo a marcat din penalty și dintr-o deviere, tu câștigând dintr-un penalty inexistent, asta înseamnă să fi Fl. Tănase, adică un nesim,tit. Dinamo a fost 2 clase peste voi aseară. Chiar am remarcat jocul lor, iar cu pauza asta de 2 săptămâni, îmi e cam teama ca seria noastră de victorii se va opri la 6. În rest, bine e ca a revenit mimisor la butoane.

Ce visezi? Penalty inexistent a fost si la Dinamo. Scorul ar fi fost 2-1 fara cele doua penaltyuri. Doua goluri perfect valide si date din cauza apararii de liga a 4a a lui Dinamo

doubleti
doubleti  •  04 Octombrie 2020, 10:40

kevms75
kevms75  •  04 Octombrie 2020, 10:38

"...a spus că echipa sa a dominat jocul..."!!! Da, e adevarat, in primele 25 de minute! In rest, fcsb nu a mai contat. Noroc ca si-au adus de acasa propria brigada de arbitri!!!