Alte știri din fotbal
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare îl mai prindeau?”
0
Gigi Becali nu s-a abținut și a intrat în direct după Turcia - România: „Pe Hagi n-o să-l vedeți NICIODATĂ jucând cu ei doi”
0
„Ce ne-am speriat așa?!” » Dorinel Munteanu n-a iertat pe nimeni: „Patru schimbări ar fi trebuit făcute la pauză! Poate Hagi aduce mai multă îndrăzneală”
0
Vincenzo Montella s-a răstit la un jurnalist român: „Dacă faceți o greșeală într-un articol, dumneavoastră vă dați demisia?!”
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
2
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Asta nu are nici o treaba cu fotbalul. Un mistocar ieftin pe care si arabii de mana a doua l-au dat afara! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu fundasi,cu ne-fundasi,v-au dat trei!Las-o ,ca behaie !
Vai de capul tău. De 9 meciuri nu îi bateți! V.au dat și 3 și 4 și 5. Mai jucați de 9 ori și nu ii bateți! Acum voi nu ați avut om în plus? Felicitări pentru Europa, dar titlul îl veți pierde din cauza aroganței și rasismului pe care îl promovați! Rușine!
Acest tavalug de pe teren ce mai comenteaza ? Este ridicat in slavi de patron, care crede ca mai gaseste vreo echipa sau cativa prosti care sa-l ia cu vreo 2-3 meleoane... ia auzi convocare la nationala... si pe Louis Munteanu lasati nene acasa, ca el nu este destul de bun.
Tănase = maxim 4 clase , este penibil fără să-și dea seama , păi rezultă faptul că n-aveți apărare dacă luați gol din combinația a doi fundași !!!
Lemn Tănase simulatorul ar trebui să se ironizeze pe el că a cerut pomană de multe ori și că Rapidul nu le-a pus probleme poate nu judecă normal dacă nu se accidenta Aioanei nu mai reușeau să egaleze cu toate că Rapidul era în 10 de jumătate de oră, atât îl duce mintea.
" nu ne-au pus probleme "... băi ***, în primul rând v-au dat 3 goluri...în al doilea, nu ați câștigat...în al treilea, poate să dea gol și mă-ta dacă joacă la Rapid
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta,,mare vedeta'',a uitat la ce echipe din Asia a jucat si n a fost in stare de nimic ,acum da lecții învățat de stăpânul lui......Ești aproape ,,0"!
gravidele se plang mereu dupa meciuri contra Rapidului, marea lor majoritate jucate pe terenul pe care isi joaca meciurile de acasa....sa=si spuna cineva lui Tanase ca sunt noua meciuri consecutive fara fictorie in fata alora care dau pase si goluri cu fundasii...o fi jucat si asta la nivel inalt, si nu stim noi. In teorie, a fost cel mai usor meci al fici ficisibi-ului din play-off, tinand cont ca a jucat cu cea mai slaba echipa, si au facut-o pe teren propriu...mai lasa *** harfele, ca nu e cazul
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tanase , cel mai ANTIPATIC jucător din Superligă !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.