Alte știri din fotbal
„Nu știu dacă îl mai titularizează Gâlcă” » Detalii de culise din Giulești, după scandalul izbucnit în jurul lui Dobre: „Și-a cerut scuze”
0
Adrian Mutu și Victor Angelescu, dialog interesant în direct: „Rapid nu poate lua titlul și îți spun de ce”
1
Președintele Nicușor Dan a dezvăluit de ce nu a fost la catafalcul lui Mircea Lucescu
0
A semnat Jovo Lukic! S-au mișcat repede, în fața interesului lui Beșiktaș
3
Știri din fotbal internațional
Returul sferturilor de finală din Conference League » AZ Alkmaar - Șahtior, primul meci
0
Celta Vigo - Freiburg: Ionuț Radu are nevoie de o minune pentru calificare
0
Lionel Messi a cumpărat și el un club de fotbal!
0
„Pot fi orice, dar nu sunt prost” » Cristi Chivu, exploziv în conferință: „Asta spuneau despre mine!”
2
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Oare astuia un ii spune nimeni cat de penibil este ca la fiecare faza se arunca pe jos ca ii bazin si cerseste cartonase pentru adversari? Ridicol, si apropo, daca unii iau cartonase rosii dupa fluierul final doar ca ii spun arbitrului ca a arbitart slab, vad ca astia ii este permis a ii spuns *** arbitrului! Este o filmare cu el in finalul meciului spunand asa ceva si vad ca nimeni nu are o problema cu asta! ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si ati avut si noroc ..Un meci care n a rupt gura targului dar totusi este de apreciat fayr-play ul suporteruilor si a catorva jucatori + al antrenorilor ..incepe sa miroare a VEST si in liga noastra !
Nu ca ar rupe gura targului, dar Tanase asta ar fi de 100 de ori mai bun comentator decat jucator! Intr-un intreg campionat daca joaca fotbal 90 de minute...In rest e ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo Tănase.o declarație reală și sinceră.am.jucat rău tare Doamne ajuta să jucăm mai bine pe viitor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.