Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a închis al cincilea transfer al verii! Contract pe trei ani + toate detaliile financiare
0
Assad Al-Hamlawi, interviu pentru GSP » Ce spune despre transferul în străinătate, dar și care este cea mai mare frică a sa
0
Marian Aioani negociază plecarea de la Rapid! Oferta din străinătate care l-a pus pe gânduri
3
Se pregătește o nouă plecare din Superliga » Jucătorul este deja cu gândul la banii din Orientul Mijlociu
0
Știri din fotbal internațional
Vești de la impresarul lui Enzo Fernandez: „Analizăm opțiunile”
0
Este columbiană și e considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial
0
Misiunea specială trasată de Rangnick înainte de Spania - Austria: „Monitorizați-l foarte atent”
0
Thomas Tuchel are deja o scuză în cazul unei posibile înfrângeri cu Mexicul
1
Lifestyle
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
0
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Marea deschidere de pe A0 și A7. Autostrăzile pe care românii ar putea ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Cum arată noul BMW X5 2027 și modelul electric care promite o autonomie ...
Libertatea
Gardelene, ce esti nene, asa de bondrăș ? Cine te-o cătrănit asa de rău !? Daca ai tu o carte de " CITiiRE " te rog sa mi-o recomanzi si mie. Sa nu uit, licența " mitic " este bănățeană si nu se folosește oricând si de orice neica nimeni ca tine! Bașca, ai dat si greș eu fiind dupa ambii mei doi (!) părinți ardelean, dar nu asa prostovan ca tine !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca am fi in state ,si nu numai ,florinel ar primi o amenda raportata la venit plus 5-6 luni munca in folosul comunitatii. Asta inseamna 4 ore / zi sa mearga la niste cluburi sportive cu profil fotbal,la niste ore din organigrama sportiva a liceelor si scolilor generale unde sa le vorbeasca elevilor despre fotbalul profesionist. Sau chiar in penitenciare la ora de sport. Fapta nu ar trebui sa fie penala din moment ce nu conducea sub influenta bauturilor alcolice sau nu s-au produs accidente soldate cu victime, asta pt ca nu e recidivist. Florinel trebuie sa-si incaseze salariul iar statul sa ia impozit altfel este tinut inchis pe bani publici si cu leafa suspendata de catre becali.
Bă nene, ai un fix cu oieru si, evident, gigistii care, la fel de evident sunt ai oierului! Bă gardelene, bă conaționalule deocamdată nimeni n-a demonstrat ca ce avea " pușcăriabilu' " coman este un act ilegal, asa ca ciocu mic. Cand o sa se vina cu dovezi ca jucătorul gigist al oierului ( sa te fac fericit !) este infractor, obținând carnetul ilegal sau ca este fals, o sa aibă, vorba klaunului, ghinion dar pana atunci ia fa tu mersul piticului !
Dacă în România s-ar retesta toți șoferii inclusiv cei de la MAPN și MAI,nici 10% nu ar lua permisul, cât despre Coman ,nu e primul și nici ultimul,în România,din cauză că există dorința asta de a face bani multi și ușor,vând permise,unele false, altele chiar băgate in baza de date,gravitatea este cu atât mai mare cu cât dacă ne gândim că la peste 160 kmph ar fi făcut accident cu victime,( morți),ar fi fost o tragedie, chiar și așa nu trebuie încurajat nimeni să facă ce a făcut Coman.
Unde e vorba de steaua aici ma ***? E vorba de coman si ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stați liniștiți, Dinamo nu scapă de faliment... În doi, trei ani, o sa uitam de acest *** de echipa, de ziariști I de cacao care o susțin, de toate taraturile care nu au alt scop in viața decât sa urască Steaua... O sa uitam și de cfr, de rapid am scăpat.. Toți cei are sapa groapa Stelei, vor cădea în ea! Asta e un fapt real... O sa vedeți..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** becali a sarit sa-l apere pe *** Coman, o nimica toata,altii au facut mai rau in tara asta. De ce mai dau examene oamenii pentru permis ? Cumparam toti din Ucraina si luam cu totii masini hidramate !Daca avea Logan nu mergea cu 160 km !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă carnetul este legal valabil, vorbiți sa va aflați in treaba si *** postacii si " marii" ziaristi de scandal, daca nu n-are decat sa suporte consecințele ! Dar totuși, de ce zice frustratul asta de pușcaș ca-i " foarte grev " daca ar mai fi si alti posesori de carnet de conducere eliberat tegal din Ucraina ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.