Alte știri din fotbal
6 transferuri într-o zi » FCSB se întărește pe toate planurile
0
Dinamoviștii strâng rândurile pentru Mircea Lucescu: „Eu sper să nu fie adevărat”
0
Petrolul - Unirea Slobozia, în etapa #25 din Superligă » Asediu la poarta lui Rusu
1
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » Echipele de start
0
Știri din fotbal internațional
Inter a aflat sancțiunea după petarda care a lovit portarul advers » Echipa lui Cristi Chivu e direct afectată!
0
A ajuns în Liga a 3-a, dar și-a fixat un obiectiv îndrăzneț: „Să ajung la nivelul la care Dinamo să aibă nevoie de mine!”
0
Echipamentul secret pe care Barcelona a cheltuit peste 4 milioane de euro » De ce zace în depozit
0
Fundașul care-l expediază pe tricolor în Italia?! Englezii sunt încântați: „Veste rea pentru Drăgușin”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
mai bine te uiti tu la ping pong (ca fapt divers, ii spune tenis de masa)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba om batran nu ti-e rusine asa prost?
Pai normal Bârsan asta tre sa scrie, că a forțat al doilea galben, se vedea de pe Luna ce vrea băiatul ,inclusiv comentatorii spuneau. Daca Ramos a stat doua etape tot cu speță asta ,la fel și Coman ar trebui sa stea.
Cu jucatorii care reusesc sa se califice dupa "indignarile" (cuvant care sper sa nu fie banat) bagate din redactie si care in limbaj GSP se spune ca de fapt sunt laude si ni se arata din plin cum poporul reactioneaza suparat de atata atentie acordata FCSB.
Da, dar campaniile anti FCSB ale GSP sunt sustinute de clonele GSP-iste cu tipete: nu-i mai laudati pe astia, terminati ca ne plictisiti tot vorbind despre ei ... Te strici de ras de "istetimea" jurnalistica.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Încă o dată: dacă Rîmaru a omorît oameni, înseamnă că trebuie să omorîm și noi !?
Bă băiatule, dar tu ești prost rău de tot, loază !!! Păi Moldovan a condamnat înjurăturile repetate ***, nu statul în fața mingii !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.