Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta are mai multa ceata in cap decat era astazi la Ovidiu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pen' că miliția din România sunteți prea proști
tot de betzivi pomenești, probabil nu ai altfel de cunoștințe :)))
la tine procentajul e mai mare al carora care te numesc betziv comparativ cu al militienilor.
i-ote afirmatie de om "cinstit": Dacă se duce miliţia din România să facă anchetă acolo, nu poate. Să vadă dacă e înregistrat, dar nu poate”, a declarat Becali la Realitatea Plus. pai cum sa nu poata bai mamulea din pipera ca militia sa nu poata verifica un document eliberat de alta militie? pe tine nu te verifica militia din grecia cand intri in tara lor cu un act eliberat de militia romana? sau daca li se pare dubios actul tau crezi ca nu fac verificari la igm ca sa folosesc terminologia becaliana?
Asta a venit la clubul "profesionist" fcsb la 18 ani...adica il au in curte de la majorat. Clubul asta "profesionist" nu stia in ce conditii umbla asta pe strazi? Marele patron gigi sau marele conducator mm nu au fost in stare sa ii puna un meditator sa ia si el carnetul pe bune? Ca doar au carnet toti ***... Te doare mintea...ai un jucator pe care vtei sa iei niste milioane si il lasi sa umble cu acte false...asta n-a fost in viata lui in ukraina, nici pe harta nu stie unde e.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fituica becaliota nu scapă ocazia sa facă publicitate unor penali. Asa a făcut și în cazul man și acum se uita cu degetu-n gura ca e ala varzet la parma
trei sferturi din România vă zice milițieni, milițianule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.