Alte știri din fotbal
Jucătorul care a avut un debut de coșmar la FCSB a semnat cu echipa retrogradată în Liga 2
0
U Cluj speră să dea lovitura cu Jovo Lukic! Prețul de milioane de euro + Cine îl curtează
1
Continuă scandalul dintre Csikszereda și FCSB pe tema Anderson Ceara: „Lipsă totală de bun-simț!”
12
Direct din cantonamentul lui Dinamo, Andrei Nicolescu a reacționat: „Să înțelegem cine este pregătit să facă parte din ceea ce construim”
0
Știri din fotbal internațional
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială
0
Cifrele au ascuns, spațiile au decis » Cum a transformat Koeman punctele forte ale Suediei în mari slăbiciuni
0
O legendă argentiniană ridică un semnal de alarmă: „Trebuie să fim precauți”
0
„Are șanse foarte mari să arbitreze finala Campionatului Mondial” » Istvan Kovacs, ridicat în slăvi după primul meci
1
Lifestyle
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
0
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Aproape 15.000 de elevi au dispărut de pe listele de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
Cine vorbeste, un suporter al primei echipe sovietice din Romania. Care era sovietica inainte sa fie ocupata tara noastra de rusi. =))
Daca e sa o luam dupa logica ta si maicata ar trebui sa fie slobozita de toate "oile" din tzara si chiar de peste hotare ( oricum ii place sa il inghita ca doar asa te-a conceput si pe tine )
prostii, echipamentul normal cu care tzarcul ar trebui sa evolueze-n noul sezon competitional, trebuie sa fie alb, si 100% lina de oaie pura-virgina, eventual si niste cornite detasabile ca ,,bonus,, :)
de cand n-ati mai mirosit Liga?
Pai am vrea un echipament la fel ca cel al lui Dinamo cand joaca in deplasare in CHAMPIONS LEAGUE :)) Iti place culoarea ? ;-)
dar a voastra in ce divizie joaca?
nu le-a explicat nimeni mosnegilor astia' ca e vorba de echipamentul de rezerva?
Acuma sa ne apucam sa ii intrebam pe nea Imi si pe Lita cum se scrie marketing, deja ne coboram prea mult. Ei nu prea au habar cum sta cu lucrurile astea. Isi dau si ei cu parerea despre lucruri straine de ei.
Echipamente de C la fel ca si echipa , tot de C .
MARKETING* iar albul pe echipamentul Barcelonei ar fi ca satana pe cruce. Oricum, Steaua inaintea erei becali, juca in rosu-albastru acasa, iar cand era nevoie de alt echipament, foloseau acelasi model, dar schimbau culorile. Asta era regula inainte la mai toate cluburile. Acum cu marketingul, da, se schimba culorile de rezerva, pentru a atrage vanzari mai mari de echipament, dar in Romania e o utopie asta. Marketing? Poate la seminte!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.