Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Veste uriașă pentru Maroc înaintea sfertului cu Franța! Golgheterul echipei, tot mai aproape de revenire
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Una peste alta nu cred ca sunt transferuri chiar rele.Nu poate fi mai rau decat ce am avut sezonul asta.Insa la antrenor nu trebuie sa se zgarceasca Negoita.Il aduce pe Selymes care a retrogradat cu Dinamo2 intr-o serie cu 13 echipe in care doar ultima clasata retrograda...si nimeni nu pune problema unui preparator fizic.La 5toaia jumate din treaba lui regheblat este facut de preparatorul fizic neamt.A demonstrat ca e foarte bun.Un antrenor decent si un preparator fizic bun din strainatate,asta ar fi prioritar pentru Dinamo.
Dupa transferurile astea m-am lamurit si cu negoita ....este la fel ca si borcea badea si restul....vrea sa faca transferuri ieftine sau gratis ... trebuie sa mai asteptam multi ani sa avem o echipa demna de numele Dinamo ...poate vine un rus un arab ceva pentru ca romanasii nostri "bogati" nu vor decat sa spele bani prin intermediul cluburilor nu sa investeasca!!!
CU FOTBALISTI DE LA RETROGRADATE NU O SA AVEM NICIODATA REZULTATE!
erai ironic cu Herea si Grigorie?ai citit pe undeva cum ca Dinamo ar fii interesata de cei doi?
sa nuantam. una e ce spune titlu, alta ce ne povesteste articolul de fond : deci, care e adevarul stimabile ? "Şefii se laudă că au deja acorduri cu 10 jucători, însă momentan nici un transfer nu este parafat." iar in articol, pe buna dreptate de altfel, se retine negru pe alb ca hasanovici, neacsa, boutadjine, asanovici, i serban, panagoupoulos si canon au semnat deja cu dinamo. in faze foarte avansate sunt si negocierile cu camara, dean beta si balotelli II. marti incep negocierile cu herea si n grigore, cei 2 si-au dat acceptul ca impresarii lor sa negocieze cu dinamo. sunt insa sanse mici sa semneze si ei, pentru ca au oferte mai avantajoase din strainatate.
pai ce invidios e asta, frate..)))
Urmeaza sa fie adusi: fratele vitreg al unui var al lui Messi, un vecin din copilarie al lui Maradona (superfotbalist si vine si GRATIS), vreo 4 jucatori din Liga V-a din Burkina Fasso (toti au in acte vreo 40 ani - real 58) si, ultimul ..dar nu cel din urma: un fotbalist care a avut onoarea sa dea mana cu Pele in 1968, are vreo 60 de ani acum dar e brazilian 100% si iti dai seama ca daca a dat mana cu el Pele, e "scula" de fotbalist, este exact ce ii trebuie lui Dinamo in 2014.
Tot ce conteaza este antrenorul.Daca il aduce pe Selymes, vai de noi...
se refera la Herera nu la Herea ...
reconstructie nu gluma :)) liga a 2-a ne paste......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.