Alte știri din fotbal
Fanii Universității, scandalizați de condițiile din București: „Când veniți la Cluj, vă descălcați!”
0
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Duel echilibrat, ambele echipe vor victoria
3
Golgheterul care a jucat la FCSB, Dinamo și Universitatea Craiova analizează lupta pentru titlu: „E momentul ca una dintre ele să fie iar campioană”
0
Bogdan Andone tremură pentru calificarea în play-off: „Nu cred că lipsa lui a fost problema”
0
Știri din fotbal internațional
Ter Stegen rămâne fără victorie la Girona » Echipa lui Horațiu Moldovan i-a învins pe catalani
0
Scor de neprezentare în duelul din Emirate dintre Adrian Șut și antrenorul Ciprian Panait
0
Pisa a înregistrat un nou eșec în Serie A » Marius Marin a fost înlocuit la pauză
0
On fire! Valentin Mihăilă a înscris al doilea gol consecutiv în 2026
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Copiii romi din România care locuiesc în mașini în Elveția nu mai au ...
Libertatea
Ba da' suntem o tara de prosti, au dreptate sa rada toti de noi!Daca sumele vehiculate in articol sunt adevarate suntem prostii prostilor, noi romanii nu dinamovistii.Cine e Bonetti asta, ce performante a facut de-i dai 28500 euro pe luna?!Asta inseamna 342000 pe an!! pt. unu care dupa ce a plecat de la Dinamo prima data a ajuns prin divizia C italiana.Cred ca-si rade-n barba de prostii pe care i-a gasit in Ro.Vai de capul nostru, de-aia ne iau de prosti italienii pe toti romanii.
Corect ! Totusi, eu cred ca in articolele scrise de domnii apostol si gheorghiu sunt si inventii Ei scriu numai de rau de Bonetti, asta binenteles la comanda samsarilor !
Inainte sa plece Bonetti, aratati voi ca MERITATI SA RAMANETI!!! Dovediti tuturor celor care va critica pentru situatia echipei ca se insala, castigati cu Astra si Rapid, si ca vinovatul este Bonetti. PUTETI?
Este cazul ca,cel putin,trei sferturi dintre jucatorii actuali ai lui Dinamo sa plece,iar Bonetti ar trebui sa ramana.Insa nu noi suporterii decidem asta.Cei care decid sunt Badea,Borcea,Savulescu si,DIN PACATE,fratii Becali.Ei,factorii de decizie,au reusit sa aduca echipa in halul asta,ca jucatorii sa comenteze deciziile si sa fie tot timpul contra,antrenorului.Ei sunt cei care,in ultimul timp,au ratat transferuri ce schibau complet fata echipei:Chiriches,Chipciu,Parvulescu,Paito.Ei sunt cei care i-au imprunutat pe Bakaj si pe Paun (culmea prostiei) cu clauza de transfer definitiv,lasand echipa terminata la mijloc.Si se mai mira lumea ca nu vin suporteri la stadion la Dinamo!
Jucatorii fac declaratiile astea pentru ca sunt pusi de impresarii Dinamita!
Au dreptate jucatorii;Bonetti aseaza echipa in teren si face schimbarile.Insa nu e de vina Bonetti ca Grigore face un penalti gratuit,ca Grigore nu-l marcheaza pe Iliev de doua ori la fel si acesta inscrie.Bonetti l-a titularizat pe Curtean si acesta a inscris (apoi era cat pe ce sa fie batut pe teren de Niculae),Bonetti l-a bagat pe Musat si a dinamizat jocul,Bonetti l-a bagat pe Tucudean si acesta a inscris,Bonetti face 2 ore jumatate zilnic antrenamenta tactice,ceeace nu convine jucatorilor si asta se vede,una fac la antrenamente si alta joaca "baietii" pe teren.Eu nu cred ca Bonetti le spune sa fie niste cacaciosi,dupa ce insciu sa se bage cu fundul in poarta,Asa au facut si in
Plecati voi, zdrentele naibii!!!
care-s aia de isi spun fotbalisit si i-au dat vot de blam lui BONETTI???
Bonetti consenso Santa In TUA 100%, con i giocatori non giocano nei contratti definitivi con fecaliotii, FORZA ITALIA CAMPIONE DEL MONDO!
piti isi daduse seama ca atata timp cat are jucatori impresariati de fecalioti......or sa apara greseli gen "dragos grigore" cand tie lumea mai draga ......dupa interesul fecaliot !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.