Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Marie iar ai vazut meciul la un televizor in dunga :) . Dupa spusele tale Steaua o fura.. dar spre deosebire de televizorul tau , al nostru arata realitatea. Un derby doua echipe care ataca , se apara , fac spectacol . Fi mai realista si uita-te de 10 ori daca trebuie ca sa fi impartiala.
Oare cand o sa se termine ciobaniada asta? Oare de ce naiba au inchis transhumanta? Sa-i lase naibi sa plece la munte,si sa se prapadeasca acolo..Oi bolnave!!! Manca-v-ar tenia si galbeaza!!!
CUM SE POATE CA O ASEMENEA ECHIPA SA CASTIGE 3 MECIURI DIN 3 CU AJUTORUL FATZISH AL ARBITRILOR??? PANARAMA DE ARBITRU CARE A FACUT TEATRU IEFTIN ASEARA NU ARE CE CAUTA PE NICI UN STADION DIN EUROPA !!! HOTZIE PE FATZA !!!
catelus cu parul cret fura rata din cotet si se jura ca nu fura si l-am prins cu rata-n gura...e voie deaconu???furi rate??
eu raman la acceasi parere ca a vrut sa se arunce in nesu.uitativa in prima repriza cand se partea opusa unde sa aruncat in arbitru la un aut batut de nesu sa aruncat cu o brocheta rosie spre el deci cum puteti spune ca era un stelis ala care a aruncat?
bai corleone,da tu cine esti mai?ca asa te sparg daca te prind.
ba GEORGE tu ce meci ai vazut cred k dormeai si ai visat ocazi ale stelei ati fost praf aseara hai rapid!!!
de ce nu ati reactionat si la hotiile ingrozitoare din meciul cu Urziceni, ca a fost mult mai evident si neregulamentar decat acum?
Eu cred ca ai vazut alt meci, "domnule ziarist". 1. Golul s-a marcat in minutul 68 si nu 78 ! 2. Steaua a avut 4 ocazii limpezi de a marca: In prima repriza: - Lovitura libera Mendoza, accidentare Coman. - Patrundere Pepe Moreno, singur cu portarul, In a doua repriza: - Patrundere, singur cu portarul, Dayro Moreno, din pasa data de Mendoza. - Centreza Dayro Moreno, sut Pepe Moreno, din 10 m, respins de un aparator rapidist. Vrei sa-ti scriu eu articolul? Astept "comisi
i-o fi dat lovin o directa pe la spate si nu l-as vazut :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.