Alte știri din fotbal
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există în continuare semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
„Transformă fotbalul într-un instrument politic” » Justin Ștefan a venit cu replica după atacul șefului din Superliga: „Fals! Fabulație populistă”
1
„Vreau să le mulțumesc doamnelor de la bucătărie!” » Jucătorii Craiovei, show și la declarații: „Nu vreau să plâng, dar nu pot”
0
Știri din fotbal internațional
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
problema e ca stelistii au fost invatati zeci de ani ca sunt mai presus de lege, nu rasism sau orice altceva vreti voi. nu vor sa recunoasca ca au gresit si ca trebuie sa plateasca pt. ca n-au facut-o niciodata... asta e problema
Long live Clorox ....ce sa zic :))) P.S Nu noi v-am facut !!!! :D
OM. Scuze:D
E rusinos ce s-a intamplat. Oameni ca Stoica si Safta ar trebui automat exclusi din fotbal pentru instigare la rasism, si Steaua ar trebui sa aiba terenul suspendat deja. Safta macar a avut bunul simt (tardiv) sa-si dea demisia, dar pe Stoica l-am vazut aseara la televizor, incercand sa para ca are treaba pe banca Stelei in Europa League. Un gunoi.
lol mi-au sters comentariul,,, dar ti l-au sters si tie coane
corect, e o chestiune de educatie! daca nu ma insel, Franta a aplicat in perioada Sarkozy si banuiesc ca a ramas si-acum, o lege care in cazul in care copiii tai au absente multe la scoala, tu ca parinte nu mai ai nici alocatie pentru plod dar nici ajutor social pentru locuinta,,, problemele cele mai multe erau in periferia marilor orase cu ocupatie predominant africana (magreb + africa sub-sahara),,,
Mda... la Constanta, cind v-au incins jandarmii, a fost din cauza ca aveati de facut niste observatii asupra unei teze filozifice privind influenta razelor de luna asupra papucilor de guma..... nu din cauza ca v-ati comportat ca niste fiinte subumane... civilizatie si fair-play?
Asa si care este rezultatul in urma scrisorii? Hai sa fim seriosi,Platini trebuie sa ia el masuri ca ai nostri sunt de rand la stana.
mai am un singur dor,steaua-n fata la televizor!se poate indeplinii cat de curand :) fara spectatori sunt oi si doar atat ;)
da-mi voie sa fiu subiectiv ! :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.