Alte știri din fotbal
Jucător cu peste 100 de meciuri în Superliga, ajutor pentru Dinamo lui Bratu
0
FC U Craiova, victorie în dosarul palmaresului Științei! Mititelu, reacție triumfătoare: „Impostura a căzut!”
1
Dinamo s-a transformat total: după coșmarul de acum doi ani, „câinii” domină finalurile de joc în Superligă
0
Statisticienii au calculat șansele FCSB de a intra în play-off: „5 din 6 victorii”
1
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice anti-Israel: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
0
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
1
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Campionii , Campionii , Ole ole olee , Campionii , Campionii , Ole , ole oleee
mereu sunteti campioni din 7 in 7 ani :))
Un penalty= 1 sampanie :))
TOT PARCURSUL STELEI IN CAMPIONAT SI IN E.L. , AR TREBUI SALUTAT, ACEST TITLU ESTE MAI MULT DECAT MERITAT, SUNTEM DIN NOU CAMPIONII TARII. CAMPIONI AM FOST CAMPIONI VOM FI, PANA VOM MURI, STEAUA BUCURESTI!!!
o sa vedeti la meciul cu voi ce ne rupem noi !!!
dinamOrfane1,cu blatu' mai salcam .Ce ati facut ieri cu bistrita ?
Ce proști sunt ăștia de la steaua. :))))) Cică nu știu cum să se strângă. Păi nu are ciobanul un staul liber să de-a adunarea la măgari...la oii, pardon. Mai bine l-ar sărbători pe ciobanul care le-a cumpărat titlul încă de la începutul campionatului.
atentie bucuresti. dupa valul de blaturi ,urmeaza valul de voma a oilor pe strazi
Vedeti sa nu va rupeti voi incheieturile cand veti aplauda noii campioni ;)
mars ma tristule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.