FOTBAL » LIGA 1 » FC BRAŞOV - PETROLUL, DUMINICĂ, 20:30 ÎN DIRECT PE DIGISPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Se întâmplă în România! Conducător la o echipă, antrenor-jucător la alta » Cele două echipe se confruntă azi!
0
Gică Hagi, Cristiano și Neymar suflă astăzi în lumânări: „Cel mai mare fotbalist al României” » TOP 10 jucători născuți pe 5 februarie
0
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele probabile
1
Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Andrei Vlad, „ca și transferat”, dar Grecii anunță: „Nu vor continua cu achiziționarea lui”
0
Pep Guardiola se ia de Ligă din cauza lui Guehi: „Trebuie schimbat regulamentul”
0
Notele lui Cristi Chivu, după Inter - Torino » Ce scrie presa din Italia
1
Cristian Romero, din nou în atenția lui Atletico! Ce înseamnă pentru Radu Drăgușin
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a încercat să evadeze ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
2-0 pentru Petrolul. Mutu inscrie.
Baiete,Petrolul a avut,si va avea sustinatori.Civilizati-au fost in Olanda.in Tara Galilor sustinand echipa si nu au existat problemeVad ca esti dinamovist ,vorba aia lume de club de transsexuali care servesc bauturile cu paiul.Dureros ptr unii invatati cu campionate si cupe castigate prin intelegeri intre MANsi MAI.
intr-un colt al banderolei as fi pus si-un pliculet cu praf...
Inceputul circotecii...hahaHAAA...in curind alte episoade...fiti pe faza....
Inceputul circotecii...hahaHAAA...in curind alte episoade...fiti pe faza....
i'auzi. pai numai echipele mari au lefegi. amatorii din ghencea aduna de pe la sateliti. lefegi, adica profesionisti. veniti la munca, nu sa'si etaleze ghetele cu ursuleti sau masinile de fite. oameni care stiu ce au de facut, nu tzurcudeni, sau ianci. numai uitati'va la alibec cat si'a schimbat comportamentul, dupa numai cateva luni in strainatate, in fotbalul profesionist. aia de au castigat cupa, au fost in sezonul trecut, si au fost rasplatiti. acum suntem intr'un alt an competitional, alta echipa.
mutu joaca fotbal de vreo 20-25 de ani, fanii petrolului au aparut anu trecut / cui dreq ii pasa de basinile lor / daca ii iei la bani marunti mai toti sunt niste tampitti fani stiaua car se bat prin trenuri si asculta manele inainte de meci
mare belea !:) multi, da prosti.... contra a spus in conf. de presa ca fiecare dintre capitani si'a personalizat banderola, mentionand de steaguri si nume. si care ar fi problema daca Geraldo ar pune steagul portughez, si initialele sale, dar cu sigla petrolul ? noi ne bucuram cand un sportive roman, care joaca pe cine stie unde, se afiseaza cu tricolorul nostru. si nimeni de acolo nu se supara. messi, cand a luat trofee in spania, nu s'a sfiit sa afiseze steagul argentinian. individualizarea este mai placuta decat uniformizarea. mutu a fost ales capitan cu consimtzamantul celorlalti coechipieri si a antrenorului. gorobetii din tribune uita ca nu sunt proprietarii echipei.
mutu este cunoscut peste tot in lume, in timp ce petrolul nu a reusit nici macar sa se califice in EL.lupii galbeni trebuie sa fie mandri ca un jucator ca adrian si-a asociat numele cu cel al echipei lor.
asa cum face steaua..creste jucatori de mici..e plina de stelisti din nascare..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.