Comentarii (54)
romelo777
romelo777  •  05 Decembrie 2016, 21:36
Postat de roberto7 pe 05 Decembrie 2016, 21:34

Sunt de acord ca nu trebuia dat penalty deoarece faultul a fost facut afara de careu. Totusi din cele 2 faze, gazul trebuia sa primeasca un penalty si o lovitura libera. A primit doar un penalty. Deci tot Dinamo a fost avantajata!

care penalty ma?*** eric da sa cada de inaintea contactului,e clar ca a cautat asa ceva!

sherlock
sherlock  •  05 Decembrie 2016, 21:36

Avem un fotbal foarte, foarte slab... Steaua ar trebui să facă cerere să joace în campionatul Spaniei, Angliei sau Germaniei că la noi îşi strică stilul. Hai Steaua, hai campeoana, hai *** !

romelo777
romelo777  •  05 Decembrie 2016, 21:35
Postat de dinamo_fan pe 05 Decembrie 2016, 21:20

Hahaha ! era de asteptat. De cand l-am vazut pe Tudor arbitru am stiu cum se termina meciul asta.

asta e pro steaua de ani buni!cu chiajna meci praf,acum la fel!e clar ca dinamo deranjeaza si primul arestat ar trebui sa fie deaconu!

roberto7
roberto7  •  05 Decembrie 2016, 21:34

sooos1ck
sooos1ck  •  05 Decembrie 2016, 21:33

Asta e penalty-ul de la meciul cu Steaua ...fie roata si patrata, tot se mai intoarce o data!

dinamo_fan
dinamo_fan  •  05 Decembrie 2016, 21:29
Postat de idutzu pe 05 Decembrie 2016, 21:27

in minutul 39 Plesca respinge mingea de pe linia portii exact in mana unui coechipier. nu este penalti?

se vede pe reluare ca il loveste in piept, nu in mana. la cecarelli acolo insa fundasul e cu 2 maini pe el. e greu totusi de vazut daca din 2-3 reluari nu se vede 100% ce e acolo atunci nu ai ce sa ceri arbitrului, aprdon glumei de arbitru.