Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Știm primele sfertfinaliste din Liga Campionilor! PSG a dat de pământ cu Chelsea, răsturnare incredibilă în Sporting - Bodo/Glimt
13
Real Madrid i-a dat șah mat lui Guardiola! Dublă victorie cu Manchester City: urmează un sfert FABULOS
2
Decizie-ȘOC! A fost declarată câștigătoarea Cupei Africii la „masa verde”, după scandalul uriaș din finală
2
Eroul lui Sporting, în lacrimi: „Dumnezeu a pregătit asta”
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
6
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
„E un oraș maghiar”. Mesajele electorale ale lui Viktor Orban provoacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Trump ordonă cea mai mare operațiune de comando din istorie pentru a ...
Libertatea
e nasol daca a plecat, inseamna ca fie iar se amana fie scapa Nosferatu asta! Iar! ma asteptam ca gata, la finalul sedintei sa-i puna catusele si direct la parnaie, sa-i dea pijama de acolo si periuta de dinti! JUSTITIE DE CACAO IN ROMANIA, judecatori fara cloana vertebrala, soricei speriati, suntem praf fratilor !!!!
pe 3000 de euro pe luna cred ca 80% dintre romani ar fi sclavi la oier! probabil si tu!
Argaseala si Becali/Sa va f**a poponarii! Nea Mitica si Sandel/Sa si-o traga in bordel!
ionut lutu e sclavu personal al lui becali
LA PUSCARIE!
Nu mai vrem amanari. Dati verdictul si sa desfacem sampania. Hai, cu curaj, faceti fericiti suporterii din Romania. La Mititica cu toti, in frunte cu maistrul Gigi. Si o sa vedem conferinte de la "Palat"la vorbitor, cu toti reporterii si reporteritele. Si poate urmeaza si Mitica la Bulau.
Cu exceptia lui Gica Popescu da-le Doamne gandul cel bun la judecatorii aia stafiditi, te rog in genunchi, sa le dea cate 7-8 anisori de puscarie la acuzati!!!!
Da-i Doamne maestrului Gigi 8 ani de inchisorae cu executare, sa aiba timp sa mediteze la prostiile facute!
Nu exista probe pentru ceva ce stie toata lumea....
nu toti...dar ciobanul scapa 100% din pacate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.