Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
*** pintilii si chipciu trebuiau sa vada al doilea galben de prin minutul 65 iar hamroun avea galben din prima repriza nu l-a provocat nimeni si ai grija ce doresti altora s-ar putea sa ti se intample tie oricum o echipa de trisori umflata de o presa aservita si cu dl prodan soarele fotbalului un antrenor imbecil
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
filip si a facut treaba,a scos steaua din lupta pt titlu cu ce a facut si anton ,alta ***,dar nu i nimic ,soarta se va intoarce,tine ti minte dinamo termina sigur intre 3-5 !oricum scopul lu rednic ca re nici meciul asta nu a jucat la victorie,nu s-a deschis foarte tare,a fost sa scoata steaua din lupta pt titlu cu un egal,si a reusit,daca se deschideau mai mult,sau intra bara aia a lu *** de chipciu,steaua castiga cu 3-1 @!nu tade a pierdut titlul si gigi becali,a adus 2 atacanti ,stiam ca asa se intamapla,iata ca am avut dreptate,pt meciul decisiv daca o mai fi,dar titlul e pierdut,hamroun suspendat si 2 ataacanti accidentati,jucam cu chipciu,ne meritam soarta !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
o sa ii mearga rau lu anton si filip de acum incolo,nu sunt fair play,o sa si rupa picioru,mai rau ca marica,am ziss
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.