Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
E trist sa vezi in Liga 1 echipe ca petr0lul, care doar stau cu c*rul in poarta tot meciul. Astia n-au jucat nimic! Astra i-a dominat tot meciul, la fel cum a fost si-n Cupa! Sper sa va vad in B la anul si sa mai promovati in prima liga cand o sa va anunt eu! ;)
Sa fie sa dam papacioaca si putin bulan tuturor dusmanilor lui Petrolul Ploiesti!
loser!
asa zice vulpea cand nu ajunge la struguri;...ca sunt acrii....mai bine de rahat decat de oi care behaie la comanda si merg pe unde le arata ciobanul suprem.mai bine asa decat deloc...mai bine un rahat frumos decat un madar de cacareze de oaie...mai bine drogat decat stelemist...mai bine mort decat becalist...mai bine golan decat impostor...mai bine PETROLIST decat BECALIST..iti spune ceva asta? cu siguranta nu..v-a spalat ciobanul suprem creierele la toti....inca nu au venit vremurile ca o OAIE parsiva sa manance un LUP ADEVARAT
cred ca s-au simtit cei 20-30 de fani PETROLISTI super..asa de bine paziti..mai ceva ca obama si baselul. cred ca a pus niciolaie stewarzi si la wc uri..sa se uite aia cum te pishi.castra..o anonima..un miliardar de carton...asa au intrat in fotbal si asa vor pleca ..LA JIURJIUUUUUUUU si din fotbalul romanesc. La revedereeeeeeeeeee, va spunem "la revedereeeeee!" calatorie sprancenata la putitorii de peste.
sa-l vedem pe niciolaie...un derbedeu..un dement...gata..e demis...sa vina ferguson sau mancini..nu mai pot...am fost furati de arbitru....meritam vreo 5 penalty uri.Plus ca in repriza a 2 a trebuia sa jucam cu 14 jucatori..asa mi-a promis mitica..ca am dreptul...demit pe toata lumea....ma duc de nervi sa sparg toate autobuzele...maine perfectez transferul lui pastore de la PSG pentru 50 milioane de lei vechi.Ma retrag din campionat..in halul asta nu am fost niciodata furati...daca stiam ca arbitreaza deaconu nu ma mai prezentam..eu vreau doar arbitrii din aia slugi...recomandati.Felicitari pentru DINAMO..Superb BANERUL..asta e RRomanelia in care traim..republika Rromanistan
Sluga lui Dinamo e mata
Inapoi la MATA.Nu va inteleg,cand asociati o persoana cu intreaga galerie a Petrolului.
Sa speram ca Astra va rezolva pozitiv problema cu slugile lui Dinamo!!!
Nici femeiea de servici de la digi nu mai tine cu Petrolul dupa cele intamplate, nu ai de ce sa te miri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.