Alte știri din fotbal
Ultrașii Petrolului le-au făcut pe toate în Giulești: s-au bătut între ei, au afișat o scenografie spectaculoasă, apoi au fost evacuați
0
CFR Cluj a anunțat transferul jucătorului dorit și de FCSB
1
Rapid - Petrolul: au intrat Dobre și Borza » Toate informațiile de la reporterii GSP
5
Claudiu Niculescu, prima reacție din postura de antrenor la Unirea Slobozia: „Nu o să dau vina pe trecut sau pe transferuri”
0
Știri din fotbal internațional
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Na belea, stati toata ziua sa tineti zbarca Stelei cu ludogoret pe toate articolele si va paleste tot pe voi :))))
si in anu ala daca nu ma insel Ceahlaul ne-a batut cu 3-2, ca drept dovada ca aia a fost ultima victorie a ceahlaului in fata lui Dinamo, atentie doar la piatra-neamt, la bucuresti ne-au mai batut de cateva ori, parca si acolo e un complex pentru ei, din 2006 sau 2007 ceva de genu !!!
Buzbuchi sau Balaur aia sunt peste ce aveti voi....si au si 2 fundasi laterali buni,tineri si deja cu 2 sezoane de liga A.......deci de luat era ceva...... Si scuze,n-o sa mai comentez ce nu-mi este adresat....:P
Crezi ca se duce ala in saracia de la Dinamo ?
Anul asta eu zic ca o sa fie curat,cel putin pana prin etapa 30,cand se va stii ce si cum...... In rest ai dreptate,dintre noi,stelisti si dinamovisti,nici unii n-avem dreptul sa strigam "hotii"!!!Decat asa sa ne mai amuzam si certam amical din cand in cand....:D
Unul dintre dinamoviştii intraţi în vizorul preşedintelui este Kamil Bilinski. Polonezul locuieşte alături de soţie şi de băieţelul de 9 luni al familiei. Au mîncat, timp de o lună de zile, pe banii clubului, în valoare de 300 de euro. O sumă enormă, conform lui Anghelache. Care i-a reproşat atacantului „paguba” produsă şi l-a pus să-şi plătească de unul singur mîncarea! Normal, jucătorului nu i-a căzut bine această veste, s-a enervat, dar, momentan, nu a făcut scandal. Speră ca lucrurile să se rezolve în favoarea lui şi să nu fie nevoit, în cele din urmă, să-şi achite alimentaţia, care oricum nu a costat atît de mult. S-au „tăiat” şi sucurile naturale Bilinski nu este un exemplu izolat. A
E Pulhac liber de contract! :)))
.....daca tot comentezi ceva ce era adresat altcuiva, stii foarte bine la ce m-am referit...cat despre jucatori, cam ce jucator sa ia Dinamo de la Viitorul si Pandurii , doua echipa in picaj ? Are destui tineri, care in timp sa munceasca si sa puna osul la treaba !
ba hai sa va spun ceva : muieeee dinamoooo ,fara like in pana mea
culmea e ca Durimel si Cordos si-au facut treaba azi. chiar si Fai a blocat destul de bine, si nu doar pe banda lui, de multe ori a venit mult in centru si a blocat si acolo 2-3 sarje nemtene. nu mai spun ca piticul a fost un adevarat piston ofensiv, chiar daca azi nu a fost precis la centrari sau combinatii. sa nu uitam ca i-a pasat decisiv lui Billy, dar asta a dat pe langa ea (dintr-o pozitie cam dificila e drept). deci, nu stoperii ma ingrijoreaza, ci obsesia lui stoicanetti pentru petardele : Filip Steliano, Matei Cosmin, Boubacar Mansally. aceste 3 petarde sunt cauzele jocului foarte slab practicat de Dinamo cu ASA si cu Ceahlaul, in opinia mea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.