Alte știri din fotbal
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
16
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
1
Știri din fotbal internațional
Cine a ieșit în evidență în seara perfectă a lui CFR Cluj: „A făcut ce a vrut cu adversarii”
0
Alin Fică, după calificarea categorică a CFR-ului: „Vrem în grupele competiției”
0
Arena „Ilie Oană” din Ploiești, gazda unui meci european dramatic! Fostul mijlocaș al lui Dinamo a ratat penalty-ul decisiv
0
Cu doi români pe bancă, au reușit scorul serii în Europa! Meci cu 9 GOLURI
1
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Caracatița cu iz penal din Agricultură. Rapida răzgândire a ministrului ...
Libertatea
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Niciun lanț mare de benzinării din Capitală nu mai vinde motorina sub 10 ...
Libertatea
Bagă-ți, e gratis!
..))nu-mi mai aminti despre acesti... petarzi, ca ma arzi la creierul mic, metre... si ma pun pe ras de numa numa..)
Ok, metre. S-o facem cât mai serios cu putință, atunci... Nu găsesc lista, phutui! Treci și tu cu vederea 3D peste comentariile mele. : ))
Sa-mi bag pulexul in ei ! Si in halbanezi si hamericani : ))))
Metre, imi place de tine, ca esti hatru ! Cred ca de la muraturi ti se trage, de la alea de-acasa, precum si de la cele din echipa favorita...baiul este ca aici la urma deja devine inflatie... :))
Metre, nu vorbi de ruși, mai bine de nemți!
msc. ii stiu si eu.
O sa vezi tu , da ? : ))) Din partea mea sa jucati cat mai repede ( min 2 ani ) dar daca nu ati putut sa-i bateti pe soldovenii aia : ))))) Si etapa trecuta ati jucat ca o cizma "ruseasca" : ))))
eu am facut o gluma. una. una pe luna probabil. si inca una pe luna si foarte eleganta, subtila, rafinata chiar. deci UNA ! subtila ! una pe luna, nu 30 pe ora, si alea marlanesti, mizerabile, de prost gust si lipsite de logica, ratiune si ce vrei tu... e o diferenta sau nu e ? este, Maresale.. las-o tati, ca nu tine cu mine. eu comentez foarte corect si cinstit. spun direct si drept ce cred. nu e vina mea ca mai sunt si useri dinamovisti asa cum sunt. repet, primii care au inceput sunt altii si sunt mult mai multi. de 3 ori mai multi si de 3 ori mai agresivi. inutil, caci oricum ei nu pricep ceva: vitejiile astea nu conteaza, altul e scopul forumului ! ma rog..
Normal, se mai întrebau unii de unde ai likeuri! Tu și Ando sunteți pe lista scurtă! Mai sunt și vreo doi steliști, dar nu vreau să-i amintesc aici. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.