Articol de GSP - Publicat sambata, 17 decembrie 2016 22:23
Alexandru Bourceanu a fost eliminat în minutul 90 al meciului cu ACS Poli (1-0), după ce a avut o intrare violentă asupra lui George Neagu.
Bourceanu a încercat o alunecare, dar i-a făcut tibia franjuri timișoreanului.
Acesta declarase recent că vrea să își încheie în mod pozitiv a doua experiență la Steaua, fără să mai fie eliminat.
Bourceanu a fost eliminat și la ultimul meci din precedenta sa experiență la Steaua, pe vremea lui Gâlcă, când încasa un roșu în meciul cu FC Botoșani, scor 2-0, din 24 mai 2015.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!